Tebe Mečiar zabil mozog.
Mečiar a ani Rusko nikoho nezabili,takže si najprv premysli čo napíšeš...
Zasadanie tejto tieňovej vlády sa bude pravidelne konať na psychiatrii v Pezinku.
Ide s ním množstvo podnikateľov...Nuž,naši susedia nie sú takí sprostí ako my.
Presne tak a navyše tento náš dedinský futbal sa ani nedá pozerať.
A tenistov tiež nahradia roboti a je po tenise.
Podstatné sú zastupiteľstvá a nie župani,no a tam utrpela opozícia totálne fiasko.
Ale sa tu nazbieralo politických analfabetov...
Asi si nepočúval...Povedal,že zaobstaranie tých vozidiel je plne v kompetencii ministerstva obrany.
Má síce len dvoch županov,ale v zastupiteľstvách má jasnú prevahu nad nominantmi ostatných strán.Nerátam nezávislých
Švajčiari boli oveľa lepší,to si si nevšimol?
Švajčiari boli vo všetkých smeroch lepší.
Odporúčame