Veru tak...Netreba si ich všímať,nech sami zadusia nenávisťou.
Veru tak...Netreba si ich všímať,nech sami zadusia nenávisťou.
Pomaly narábajte s tými hviezdami...Hereckou hviezdou je úplne niekto iný.
Regulus,skús aj niečo k článku,alebo zalez.
Keby zostala v Rusku,tak by ju obvinili z dopingu,veď predsa ruska nemá čo vyhrávať,to je teraz v móde....
Bravó Nasťa,si skvelá!!!
Čím si tieto noviny zaslúžili,že tu vypisuješ svoje fantazmagórie?
Fico odvolá ministra,nastúpi nový a život ide ďalej.Spokojný?
Ty si myslíš,že za tých,čo spomínaš,nemizli zbrane?...Len vtedy na to každý s.r.a.l...A tú birmovku si niekam strč.
ZOH aj tak nebudú...Blíži sa vojna na Kórejskom poloostrove.
Boli by idioti,keby reprezentovali pod inou vlajkou,ako svojou...Týmto bezprecedentným rozhodnutím OH prestali mať zmysel!!!
Nuž neviem,či je Tóth práve najčistejší...
Šikovný chalan,spolu s Hamšíkom a Lobotkom už patria k špičke....
S tou ekonomikou to nie je náhodou naopak?
Slalomová kráľovná vyhrá zjazd?...Neskutočná baba.
Voliči určia,či má chodiť do práce?...Pokiaľ viem,tak pracoviskom poslanca ja Národná rada a nie obývačka v Trnave....
Ty si naozaj z Marsu.
Matovič prišiel do roboty a Slovensko je hore nohami...Sme normálna krajina,alebo len čosi v strede Európy?
Tomu grafovému pablbovi nesiaha tvoj Ivanko ani po päty.
Takže podľa teba nemusí nikto chodiť do parlamentu,lebo zastáva záujmy voličov...Tak to vlastne zruš parlamentnú demokraciu a nahraď ju demokraciou "domácou"...Každý poslanec bude úradovať z domu a hotovo...Žiješ na Marse?
Odporúčame