Prečo SMERácky princíp?...Idú v tom všetci proti jednému.
Zbytočný blog zbytočného človeka.
Netrep...To,čo robia médiá proti Kotlebovi,to je výsmech demokracii...Je župan?Je...Je poslancom NR?Je...Kandiduje opäť za župana?Kandiduje...To nesmie?
Ej,ale sa boja toho Kotlebu,ako čerta....Všetky diskusie o ňom nepovolené,"demokracia" ako vyšitá.
Veď je župan,tak prečo bezplatnú dopravu nezaviedol?
Dôchodcov treba chrániť pred Beblavým a Mihálom.
Takých Bašternákov je na Slovensku hodne,len tento je príliš na očiach,lebo má nenávideného nájomníka...
Stačí nadpis a je jasné,že je to úplne zbytočný blog...Autor je ťažko chorý a evidentne melie z posledného.
Tancovať sa dá aj v telových trikotoch,ale pozerať sa na hompáľajúce sa vajcia počas celého predstavenia,to je skôr exhibícia ako umenie...Tá žena,čo to v debate chválila,tej sa nečudujem...Toľko vajec pokope,to musel byť pre ňu veľký zážitok.
Toto mužstvo v KHL nemá čo robiť!!!
Tie futbalové nohy sú hrozné.
To ste sa tu zišli dobrí dementi,len čo je pravda...Čo tak aj niečo o tenise...
Odporúčame