Pri takom zjave by som sa bál jej...Inak,kto si v Rusku kopne do Putina,ten je pre Západ hrdina.
Pri takom zjave by som sa bál jej...Inak,kto si v Rusku kopne do Putina,ten je pre Západ hrdina.
Vo vlastnej krajine je trestne stíhaný a tak sa trepe na Ukrajinu,kde ho nechcú...
Pozeral som to...Sagan chcel stíhať,ale nikto sa nepridal...
Hlavne,že ty sa nenudíš a vypisuješ hlúposti.
On tej ústave vôbec nerozumie...Pre neho je ústava Bútora.
Blamáž na Tour utrpela komisia a nie Sagan....
15-ročná feťáčka dala zamestnancovi a ty v tom vidíš krivdu a ubližovanie?...Daj si liek a choď spať.
Na odvolanie ministra je potrebných 76 hlasov.
Pre axona-Asi si ho zle vychoval,keď by muselo ísť na odvykačku....Tam hľadaj problém.
Začo by mal pán kondónmi odstúpiť?...Že feťáčka dala terapeutovi?...Nebuď smiešny.
Ja vo svojom okolí nepoznám nikoho,kto by volil opozičnú zberbu...Pravicové vlády nekradli?...A ešte ako...Len mali šťastie,že vtedajšia opozícia na to jednoducho s.r.a.l.a.
Kima zaujíma Amerika a nie Európa.
Bašternák je podnikateľ,tu sa debatuje o politikovi....Inak,takých Bašternákov máš na Slovensku habadej,stačí sa poobzerať.
Strely mimo bránu nie sú rozhodujúce...Keby Nemec za stavu 1:1 premenil tutovku,asi by si písal inak...
.Človek,ktorý si váži pamiatku niekoho,kto položil život za našu slobodu,je podľa teba červený úchylák?...Aj vás odľudov je tu požehnane.
Fico ti niečo ukradol?...Podľa opozície vraj polovicu galaxie.
Škrtel sa bude chcieť v Anglicku vytiahnuť a vyrobí penaltu...Ja by som poslednú zostavu nemenil.
Odporúčame