Ako zvyčajne.
Ako zvyčajne.
Ešte nám vysvetli,prečo by Rusi mali zostreliť civilné lietadlo?...A hlavne,kto ho pustil do vojnovej zóny...
Lietadlo zostrelili ukrajinci a Moskva by sa mala zodpovedať?
To už pomaly vyjde kniha o Maťkovi....Nuž,bez vetra sa ani lístok nepohne,pán dokonalý.
Treba amíkov izolovať,aby sa s nikým nestretávali a bude po aférach.
Akí?....Poznám len jedného a to je Boris Latta.
To hnusné prasa nemá u nás konkurenciu a ostatní právnici na Slovensku mu nesiahajú ani po členky...Tebe asi je...,keď píšeš takéto hlúposti...Nikoho neprepustil,len opravuje to,čo iní spackali!...Ty by si pre Slovensko urobil najlepšie,keby si sa už nikdy nepripojil na internet.
Úspešné a krásne...A rozbité mesto.
Všade na svete,keď nechodíš do roboty,dostaneš padáka...My sme naozaj krajina neobmedzených možností.
Títo dvaja prečo vlastne píšu?
Bez Sagana je taký finiš o ničom.
Ale veď to nie je prezident...To si len niektorí z opozície myslia.
Bože,zavrite už tých idiotov do blázinca!
Odporúčame