Tebe tá hlavička veľmi nefunguje,však?
Tebe tá hlavička veľmi nefunguje,však?
Prestavte si fotku a na nej vládnuci trojlístok:Sulík,Matovič a Kolár...
Asi tým,že v podstate nič nerobí,však?
Opozícia niečo tresne o kradnutí a podaktorí pisatelia to berú ako hotovú vec...Chlapci,ja tiež môžem vybliaknuť hocičo,ale bez dôkazov?
Postreh a spol.,trochu aj rozmýšľajte a potom píšte.
Hovorí to len zúfalá opozícia a to naozaj nie je všade.
Mám pocit,že Dankovi miesto žalúdka operovali hlavu a veľmi im to nevyšlo....
Mám pocit,že opozičníci pochybujú aj o tom,že Zem sa točí okolo Slnka.
Choď sa pozrieť do SND,kde exceluje...Ak vôbec vieš,čo je divadlo.
Branoslavo,teba tu niekto nasadil?
O jadre sa začalo hovoriť až teraz,takže to nemohol mať vo volebnom programe.
Rodiny nevinných obetí si to nemyslia,súdružka Merkelová!!!
Fico ti niečo ukradol?...Nebude to mozog?
Ach,tá naša dedinská liga je úplne zbytočná...Peniaze by sa dali použiť aj na užitočnejšie veci.
Mäsiar sedí v Kyjeve...On vraždí svojich obyvateľov,nie Putin...Daj si lieky a choď spať.
Odporúčame