A ako to teda bolo? Ak USA a GB nechceli "východné vyvražďovanie", prečo dosadili v r. Hitlera, odpustili Nemecku dlhy až po víťazstve NSADP, poskytli Nemecku BEZÚROČNÉ PÔŽIČKY a vyzbrojili ho? Len tak, bola to náhoda? V USA a GB sedia na čele samí blbci, ktorí nemajú nijaký plán?
USA dopredu nepripravovali svoj Pearl Harbor? (Museli obísť svoju ústavu, ktorá nedovoľuje vyhlásiť vojnu tretej strane - Japonsku, Nemecku.)
A ak ja som konšpirátor, tak ako to bolo podľa teba? Aký fakt jasný ako facka? Ja ho nevidím!
A na záver zásadná otázka - naozaj si myslíte, že po prvej svetovej vojne USA a UK chceli mier v Európe?! Odpoveď na túto otázku je podľa mňa kľúčová...

