Lidi už jsou nadbytečný, vstávejte z postelí, než nás robot vystřelí všechny na Mars!
Dalibor Janda - Všechno na Mars
Lidi už jsou nadbytečný, vstávejte z postelí, než nás robot vystřelí všechny na Mars!
Dalibor Janda - Všechno na Mars
Izrael preukázateľne zapojený do podpory "sýrskej opozície".
Po celú krízu v Sýrii vyplávalo v médiách, ktoré nie sú ovládané NATO a bábkovým štáty GCC, niekoľko príkladov blízkej spolupráce medzi SÝRSKOU OPOZÍCIOU a vysokými postavami SIONISTICKEJ ENTITY (Izraela).
Jedným z nich je TELEFONICKÝ ROZHOVOR medzi Radwan Ziyadom a Muhammadom Abdalláhom z tzv "Sýrskej národnej rady", ktorý izraelského ministra obrany EHUDA BARACKA prosil o viac pomoci.
V sýrskych médiách bolo niekoľkokrát oznámené, že sýrske bezpečnostné zložky ZHABALI ZBRANE od vzbúrencov, ktoré pochádzajú od sionistickej entity. Návšteva sýrskych rebelov vytrvalými, pro-sionistickým americkými senátormi Johnom McCainom a Joe Liebermom na podporenie svojich volaní po viac zbraniach, bola tiež jednoznačná.
Včera Times of Israel uviedol komentáre lídra sýrskych rebelov Nofala al-Dalawibho, že sa Izrael NEMUSÍ BÁŤ Sýrie vedenej rebelmi.
Áno - o ropnú oblasť; nech mi nikto nehovorí, že v tomto konflikte Američania nemajú prsty - aj Clooney sa vehementne v tejto veci angažuje a sám nevie za čo. Určite tam prídu jednotky OSN uzmierovať obe strany...
(3) - Vedel, čo sa stane: "Kto čítaš, rozumej!". Správne je teda pochybovať, či oplátka a víno je skutočne to, za čo ho pokladajú, nie len bezmyšlienkovite prijímať vysvetlenie "cirkvi" a k rozprávkam a legendám svoje uši obrátiť.
Takáto činnosť bola odsúdená - apoštolmi samotnými: "Najedzte a napite sa doma!" "Chlieb a víno", "telo a krv" Kristovo nie je nič iné ako Božie Slovo - jeho jedenie a pitie je čítanie a porozumenie Božieho Slova na zhromaždeniach.
Kritiku "oblečenia" cirkvi si to totálne prekrútil, to nie ja kritizujem uniformy, rubáše a čiapočky cirkvi - to vy cirkevníci odsudzujete NEOBLEČENIE cirkvi. Lebo predstav si, čo by sa stalo, keby nejaký kňaz, biskup povedal: ja už nechcem nosiť rubáš, čiapočku, je to NEŽIADÚCA UNIFORMA, a CHCEM SA OBLEČENÍM NEODLIŠOVAŤ od ostatných, byť v jednoduchom obleku na kázni, v tom istom obleku čo idem do práce.
To vy cirkevníci predpisujete, že ARCIBISKUP MUSÍ MAŤ OBLEČENÉ TO a TO.
(2) - Cirkev nemá pozemskú hlavu - hlavou cirkvi je Kristus - Skala. čokoľvek postavené na človeku - Skale (hoci i apoštolovi) je skazené, hriešne, poplatné satanskej moci. Ešte divnejšie je, že takouto hlavou je rímsky biskup - teda v meste založenom na bratovražde a poškvrnenom krvou apoštolov. Navyše Peter - Skala pravdepodobne mesto Rím nikdy nenavštívil. A ani niektorí samotní ľudia pokladaní za pápežov nikdy Rím nenavštívili. Jeden prežil celý život v Severnej Afrike, druhý na Blízkom Východe - mená som zabudol. A po tretie ľudia pokladaní za "pápežov" v r. 100-300 mohli sa udržať v Ríme len kolaboráciou s pohanmi - pravdepodobne viacerí z nich predali pohanom svojich spolubratov kresťanov. Nie, pápežské odovzdávanie si trónu v r. 100-300 je len legenda, nič iné...
Eucharistia - posvätné jedenie akéhosi posväteného jedla a pitia, nevychádza z biblie, vychádza z "kanibalizmu" niektorých pohanských náboženstiev. Tu správne Ježiš nastavil "pascu" budúcim kresťanom.
Posledný raz zareagujem, lebo vidím, že sa ani nesnažíš rozmýšľať, ale hlceš, všetko, čo ti RK aj iné cirkvi predhodia:
Prvotná cirkev - nemala mníšske rády; je chválihodné, že sa starajú o chudobných a chorých, ale k tejto činnosti NIE JE POTREBNÉ mať mníšsky rád. Mníšske rády sa pred 2600 rokmi rozhodne nezakladali pre pomoc chudobným, naopak - ich činnosťou boli zaháľka, meditácia, a kontrola obyvateľstva - tento zvrhlý systém prebrali aj "kresťanské" rády - benediktíni, dominikáni a ďalší.
Niemiešaj sem Esénov, neviem, či vôbec existovali.
Ruženec je z pohanstva - je to systém na odriekavanie mantier, po kresťansky "modlitieb", ktoré sa však nemajú hovoriť mnohokrát za sebou - veď "Boh Otec skôr pozná čo chceš povedať, skôr nech to vyslovíš!" A tu sa presadzuje bezduché opakovanie viet. Hoci i biblických.
Celibát a mníšske rády sú prebraté z pohanských náboženstiev (budhistického typu) - kňazi majú byť "mužmi jednej ženy" (teda môžu sa oženiť!), mníšske rády sú pôvodne pohanské - mníšky bohyne Kybellé, Aštarty, Afrodity a ďalších, známe sú aj Vestálky. Prvotné kresťansktvo takúto inštitúciu nepozná - žiadni mnísi, žiadne mníšky, iba ak u pohanov...
Ruženec - majú ho aj pohanské kulty v Indii - už 2600 rokov.
V čom nemám pravdu? Prvotná cirkev prvého storočia toto nerobila, dnešná r.k. cirkev toto robí!
Šarkéziovci si dali nadprácu so zorganizovaním predvolebných atentátov (4 Židia mŕtvi, 3 "vojaci" takisto a kriminálnik MERAH pracoval pre francúzsku "inteligence"), nech len francúzska spoločnosť žije v napätí; a aj tak mu to nemusí stačiť?
(Pripomeňme si ako sa dostal agent Šarkézy k moci: na jeseň 2005 boli vo Francúzsku zorganizované "prisťahovalecké" nepokoje a výtržnosti. A on bordelárov rozhodne potlačil. Získal Elyzejský palác a predal francúzsku armádu a francúzsku tajnú službu Američanom, ako ich sluhov.)
No, ale uvidíme, čo je ten Hollande zač. Asi nič moc.
Mnohé veci:
Celibát, mnísi a mníšky (mníšske rády), modlenie sa ku krížu, uctievanie svätých, modlenie sa za mŕtvych, prosenie mŕtvych ("svätých") nech prosia u Hospodina za nás, oblečenie "uniforiem" predstaviteľov cirkvi, čiapočka - mitra na hlave cirkevníkov...
ruženec, púte k "svätým" miestam, viditeľná hlava cirkvi, vymyslené úrady - arcibiskupovia, kardináli, oplátka - hostia, eucharistia, pitie vína na "omši", zmena dňa odpočinku zo siedmeho dňa na prvý; viditeľná hlava je "neomylná" v náboženských veciach, môže meniť "časy" a "zákony"...
Irán je pre britské a neskôr americké oil-firmy životne dôležitý, keď tam nemôžeme ťažiť ropu my, každý komu Irán predáva ropu je apriori podozrivý a nepriateľský.
1953 - zosadenie Mosadegha a inštalácia šacha Rézu Pahlavího - práca CIA, pomáhala MI6. Potom neskôr začal šach robiť problémy, ohrozoval Saddámov Irak a nepriateľsky sa vyjadrovať o židoch. Došlo to tak ďaleko, že aj Irak aj Irán opustili začali vyjednávať so Sovietskym Zväzom.
1978-79 - zosadenie šacha, inštalácia mulahov - práca CIA, ajatoláh Chomejní azylovaný vo Francúzsku.
Zatknutie "americkej ambasády" v Teheráne bolo využité a zneužité na diskrimináciu Cartera a vybudovanie Reagana - odmenou mali byť dodávky zbraní iránskej "revolúcii".
Počas Iracko-Iránskej vojny USA sponzorovali zbraňami obe strany.
Až do r. 1995 boli USA iránskym mulahom naklonení, potom sa ich vzťahy začali zhoršovať. Ale USA dodnes ovládajú časť "mulahov".
USA už 9 rokov vysielajú na územie Iránu teroristické skupiny z Pakistanu a Iraku.
Bolo by to smiešne, keby to nebolo tak lživo-trápne.
Spoločné fotky 2 diktátorov majú svedčiť o čom? O tom, že diktátor č.1 je diktátorom, lebo sa stretáva s diktátorom č.2? Koľkí "demokrati" sa vystriedali u Mugabeho, Putina či Kaddáfího? Najlepšie je na tom, že niektorí idú na červený koberček do Washingtonu a iní nie.
A veľkou blbosťou je, že NESTABILITA na tej mapke je pripisovaná KGB, ale v skutočnosti je podnecovaná CIA; podľa tajných plánov uniknutých z Pentagonu majú Američania udržovať nepokoje v pásme Severná Afrika až celá južná Ázia.
A autor sa prezradil ako IMPERIALISTA, vraj na Blízkom Východe, Kavkaze a Severnej Afrike sa nachádza NAŠA ROPA a NÁŠ PLYN. Teda arabskú ropu musí "kontrolovať" americké vojsko, alebo aspoň proamerická vláda. A samozrejme v Iraku a v Afganistane majú vraj zostať vojská NATO - akým právom? Miestne obyvateľstvo ich tam nechce!
Kde to žiješ?! Po smrti Kaddáfího v októbri 2011 sa v Lýbii vraždí ešte viac!
Len ti to demokratické médiá zabudli oznámiť; 4 potlačené "zelené" prokaddáfiovské povstania medzi septembrom 2011 až januárom 2012.
Okupácia Lýbie cudzími vojakmi trvá dones - Európa, USA, Arabské štáty. Kto je nespokojný - unesú ho, a už o ňom nikto nebude počuť, takto vyzerá Lýbia dnes.
Rozprávky, rozprávky - Západ prinesie "stabilitu". V skutočnosti: Západ len neinformuje, o svojich zločinoch - to je všetko.
Ja nič neprekrúcam. A keď porovnám tieto dve frázy:
"bombardovanie Lýbie je menšie zlo ako nechať pri moci Kaddáfího" = "bombardovanie zabránilo oveľa väčšiemu zabíjaniu a vyrovnávaniu si účtov zo strany víťaza"
Ty vidíš INÝ POJMOVÝ VÝZNAM prvej a druhej vety? Predsa len sa usiluješ zvaliť na mňa nejaké klamstvo, ale klameš ty sám. Klameš, a usiluješ sa "zásahy Západu" prezentovať nejako humanisticky, ale v nich už žiadny humanizmus nie je - ani v Lýbii, Sýrii a Srbsku - žiadne zabraňovanie vraždeniu len rozpútavanie vraždenia Západom proti vybranému vypred démonizovanému protivníkovi...
Atény vtedy pobúrila rada z Berlína od politika vládnych kresťanských demokratov Josefa Schlarmanna, ktorý pre Bild povedal: "Ak niekto nedokáže SPLATIŤ DLHY, musí VŠETKO PREDAŤ, aby sa vyrovnal s veriteľmi. Gréci majú lode i neobývané ostrovy, ktoré by mali využiť na vyrovnanie dlhov." Po dvoch rokoch potichu došlo na jeho slová.
To je to, že ANI NEVIETE, ako sa zadĺžite. A nerobia to len "ľavicové" vlády, musia to robiť VŠETKY vlády. Kto nezadlžuje je apriori podozrivý, že chce od globalizácie nezávislú politiku.
Ako to hovorili Slováci - HSĽS a starej SNS?: "CUDZIE NECHCEME, SVOJE SI NEDÁME!"
3. Mečiarova vláda (1994-98) - dostala prvý darček, že vraj Mečiarove médiá spôsobili, že Mečiar vyhral podvodom, a až o rok neskôr dostala "darček" únos Kováča ml.
2. Mečiarova vláda (1992-94) - dostala darček, odpočúvanie amerického veľvyslanectva v Bratislave vtedy ešte v Československu. Prevalilo sa to na jeseň 1992, a malo sa to prejaviť až v r. 1993, keď už bude vyhlásená samostatná Slovenská republika - obviňujúc Mečiara, aké KÁGEBÁCKE metódy to používa proti dobrým Američanom.
To je skôr tvoja krvná skupina, aj on chce VOJNU PROTI ISLAMU a PODPORUJE IZRAEL, tak ako ty!
Odpoveď nie je jednoduchá, neleží na povrchu. Ale existuje.
1) Oficiálne išli USA (a spoluokupant NATO) kvôli nejakej Al-Kajde.
2) Neoficiálne boli sledované dva ciele: Hlavná ópiová cesta vedie cez Afganistan, a pohlavári CIA, DIA a spol. BOHATNÚ z obchodu z drogami. Ďalšia drogová cesta vedie cez Kolumbiu a Mexiko, aj túto cestu USA kontrolujú.
3) Posldeným cieľom bolo PEVNE SA USADIŤ okolo Kaspiku, USA majú svoje základne v Uzbekistane, Tadžikistane, Turkmenistane a Kirgistane. Všetko od októbra 2001. Vyrokoval Bush a Putin ustúpil. Chýba už len Kazachstan.
Odporúčame