Odpoveď je jasná, kam Európa kráča:
1) Prvá fáza: Najprv k totálnemu liberalizmu, k svadbám homosexuálov, nadprávam ľudí, menšín - k masívnemu dovozu prisťahovalcov, najmä toho najkriminálnejšieho...
2) Fáza č. 2: K veľkej totalite, fašistického typu, prezentovaného ako menšie zlo; k okliešťovaniu práv ľudí, k deportovaniu nevyhovujúcich ľudí za hranice, bombardovaniu islamských a afrických krajín, a výbuchom bômb "islamských extrémistov", k výberu BUĎ MY, ALEBO ONI. Ak nie ste s nami ste s teroristami. K vojne civilizácií.
P.S.: Fáza č. 2 NIE JE PRIRODZENOU REAKCIOU na fázu č. 1, obe fázy sú podporované, usmerňované a financované Z TÝCH ISTÝCH ZDROJOV, tými istými ľuďmi...

