Veríš tomu, čo si napísal, alebo HNUSNE klameš?!
Počty mŕtvych:
Lýbia marec až jún 2011 - 40 000 mŕtvych. Marec 2011 až január 2012 - 150 000 mŕtvych. Intenzívne sa teda v Lýbii VRAŽDÍ NAJMÄ PO SMRTI KADDÁFÍHO. Tvojich 1100 lýbijských mŕtvych bombami NATO je pokus o chabý vtip.
Sýria nehádam sa o počtoch, ale VŠETKO TO BOLI OZBROJENCI. Na youtube je video z apríla 2011 - dokazujúce, že tzv. "sýrska opozícia" BOLA OD ZAČIATKU OZBROJENÁ. Žiadna pokojná demonštrácia v Sýrii NEBOLA ROZOHNANÁ ZBRAŇAMI, ako to snažia ukázať falošné videá natočené v Katarwoode...

