Je to tak, ale už sú nejaké veci inak!
Aj ich spojenci - Pakistan, Afganistan, Irak majú "americkej prítomnosti" už plné zuby. Teda, teraz už Američania musia rozmýšľať, koho si vyberú, a čo ich toto spojenectvo bude stáť...
Počas "Arabskej jari" urobili Američania plno chýb, keď sa ponáhľaš robíš chyby. Niektoré ciele v Arabskej jari USA dosiahli, iné museli odložiť - ja dúfam, že na "neurčito". Ich spojenectvo z Katarom a S. Arábiou sa ukazuje ako pridrahé, a navyše ich kompromituje pred celým svetom...

