Tá prvá správa - Merah tvrdil, že je nevinný, pochádza z iránskej agentúry presstv.ir
Tá druhá - Merah sedí medzi členmi fr. rozv - je prepis hovorených slov videa na youtube.
Tá prvá správa - Merah tvrdil, že je nevinný, pochádza z iránskej agentúry presstv.ir
Tá druhá - Merah sedí medzi členmi fr. rozv - je prepis hovorených slov videa na youtube.
Napríklad v Iowe, vyhlásil STAV OHROZENIA volebnej miestnosti ZO ZAHRANIČIA (žeby HAMAS?) a hlasy "PREPOČÍTALI" v zákulisí BEZ KONTROLY. Masívny podvod!
Inde, v primárkach republikánov v ďalších štátoch, FALŠOVALI ELEKTRONICKY - výsledky prieskumu ABSOLÚTNE NEPASOVALI (a ani sa nepribližovali) ku konečným výsledkom - ďalší masívny podvod.
Proste ZVOLÍME SI KOHO CHCEME, a vy voliči sa AJ NA HLAVU POSTAVTE, aj tak váš kandidát NEUSPEJE!
Existuje aj video, ktoré ukazuje MOHAMEDA MERAHA, alžírčana podozrivého zo streľby pri židovskej škole, ako sedí medzi ČLENMI FRANCÚZSKEJ ROZVIEDKY.
Jednoducho ho oklamali. Bol to skrátka podvodníček a zlodejíček, nijaký vrah.
Situácia je nasledovná: vraždy siedmych ľudí SPÁCHALA FRANCÚZSKA "inteligence", podľa svojich vzorov CIA, FBI, MI6, MI5 a ďalších. Ona nastrojila aj väčšinu zavádzajúcich "dôkazov".
Ohrozenie francúzskej spoločnosti TESNE PRED PREZIDENTSKÝMI VOĽBAMI vyhovuje dvom kandidátom: extrémnej pravičiarke LePenovej a súčasnému Šarkézymu. LePenová sa však NIKDY nemá šancu stať sa prezidentkou Francúzska. Teda "signál" je jasný. Šarkézy už predal Francúzsku armádu a francúzske tajné služby Američanom, takýto prezident im predá aj zvyšok Francúzska...
Podľa advokátky MERAH polícii hovoril, že JE NEVINNÝ
Alžírska advokátka v pondelok povedala, že má dôkazy, že mladý muž obvinený zo zabitia SIEDMYCH ľudí pri útokoch na francúzskych vojakov a židovskú školu tvrdil, že je nevinný.
Mohamed Merah (23) bol zabitý po viac ako 30 hodinovom obkľúčení úradov, ktoré TVRDIA, že počas rokovaní SA K ZABÍJANIU PRIZNAL a odmietol sa vzdať bez zbraní.
Zahia Mokhtarová, advokátka Merahovho otca, v pondelok televízii BFM povedala, že MÁ DVE identické VIDEÁ s Merahom, ktoré POLICAJNÉMU PRÍBEHU ODPORUJÚ.
V týchto videách hovorí: "SOM NEVINNÝ. PREČO MA CHCETE ZABIŤ? NIČ SOM NEUROBIL. "Povedala.
Mokhtarová neodhalila, ako videá získala, povedala, že o ich pôvode povie viac, ako podá žalobu u francúzskych súdov proti elitnej polici RAID, ktorá Meraha zabila.
"Ako Nemec HANBÍM SA za prístup nemeckej vlády, a SOM VĎAČNÝ, že krajiny ako Rusko a Čína, NEMAJÚ PODIEL na týchto nátlakoch, a na tomto podvode!"
"Domnievam sa, že proti Sýrii bude pokračovať TAJNÁ VOJNA, ale vďaka RUSKÝM MÉDIÁM, NEBUDE až tak tajná, a VŠETCI TIETO ŠPINAVOSTI UVIDIA!"
"NATO vytvorilo PRIEPASŤ medzi poriadnymi ľuďmi a darebákmi a plne sa postavilo na stranu DAREBÁKOV. To čo sa im PODARILO v Lýbii, v Sýrii domnievam sa, NEUSPEJÚ..."
23.2 2012; Christoph Hörstel, nemecký vládny konzultant a politológ: "V sýrskej kauze už sme prekročili VŠETKY HRANICE LŽÍ. Stále klameme svojim ľuďom, že NIE SME ZAPOJENÍ do tohto konfliktu, opak je pravdou!"
"Tento mesiac (február) v Stredozemnom mori sýrske námorníctvo zadržalo NEMECKÉ ŠPECIÁLNE jednotky smerujúce do Sýrie. A keď si to spojíte, že v Sýrii boli zadržaní aj FRANCÚZSKI, a BRITSKÍ špióni, ale aj ŠPECIÁLNE SILY z iných krajín - Turecko, Saudská Arábia, ktoré do Sýrie poslali aj REGULÁRNYCH VOJAKOV. Naše médiá neustále PREKRÚCAJÚ situáciu v Sýrii, OTVORENE NADŔŽAJÚ JEDNEJ STRANE, druhú stranu buď ignorujú, alebo obviňujú zo zločinov a manipulácií. No, tak viete si predstaviť, že na rokovaniach budú prijímať VAROVANIA, a SPRÍSŇOVANIE SANKCIÍ."
Dnes a včera sa odhrali 2 udalosti, ktoré svedčia, že TURECKO sa PRIPRAVUJE na vpád do Sýrie:
- bol zabitý libanonský novinár údajne na LIBANONSKOM, nie sýrskom území - a vraj ho zabili sýrski vojaci
- na TURECKOM území vraj sýrski vojaci prepadli utečenecký tábor, v ktorom sa zhromažďovali "utečenci" S VYMYSLENÝMI SKAZKAMI niečo na spôsob LÝBIJSKÝCH utečencov v talianskej Lampeduse. Útok sa odohral len 1 deň pred medzinárodnou návštevou. Asi tak, ako poľskí vojaci zaútočili na nemecké Glivice...
Je tu snaha obviniť Sýriu, že PORUŠUJE HRANICE iných štátov - Libanonu a Turecka, zasa ide o obvinenie, z ktorého je vinný niekto iný - Turecko porušuje irackú a sýrsku hranicu. A asi ide o HĽADANIE ZÁMIENKY, zo strany Turecka zaútočiť na Sýriu.
P.S.:Čakám, čo k tomuto napíše sýrska agentúra, a je pravdepodobné, že oficiálna Sýria ANI NEVIE ČO SA DEJE. Nech Turci UTRPIA PORÁŽKU pri agresii na Sýrske územie...
Oni odmietajú zložiť zbrane, ktoré ako tvrdia NEMAJÚ, a v Idlibe, v Damašku a Alepe (Halab) vybuchli budovy, asi samé od seba, lebo opozícia NEMÁ zbrane.
Ahá, to ten zločinný Asad, podmínoval svoje vlastné budovy: polície, radnice.
Najviac ČUDESNÉ v týchto správach je, že:
Asadov režim vraj vraždí NEOZROJENÝCH CIVILISTOV a tí neozbrojení civilisti ZNOVU a ZNOVU chodia demonštrovať proti Asadovi, a asi chcú byť ešte viac vraždení...
Čudné je aj to, že keď sa odohral masaker na ulici tej a tej, a keď sa tam prišli pozrieť pozorovatelia, NIELENŽE NENAŠLI stopy masakre, ale ulica VYZERALA ÚPLNE INAK, ako vo videách - a na to "opozícia" obvinila Asadov režim, že PREMENUVÁVA ULICE...
Spravodlivé by to bolo takto:
Áno, povstalci majú zložiť zbrane ako prví.
Tak, či onak, zahraničná časť "povstalcov" bude zaznamenaná, zapísaná A NA DLHÝ ČAS jej bude ZAKÁZANÝ VSTUP do Sýrie. Niečo, ako sa stalo maďarskému Toroczkaiovi - zo 64 žúp.
Domáca časť povstalcov-teroristov bude odzbrojená, bude vypočutá sýrskymi bezpečnostnými orgánmi (KTORÉ ROZHODNE NEMUČIA ĽUDÍ) a PREZRADÍ SVOJICH zahraničných KONTRAKTOROV, dodávateľov zbraní, peňazí, logistiky, a organizátorov. Teroristi - povstalci - gangstri, ktorí boli USVEDČENÍ so zabitia civilistov, policajtov, vládnych vojakov - pôjdu do väzenia. Ostatní dostanú amnestiu.
A ku tvojej poznámke - Asad vládne 100 rokov? Alebo aspoň dlhodobo? Nuž vôľa ľudu je taká, že väčšina národa (vrátane sunnitov) ho miluje. Navyše za chvíľu sa budú konať voľby, ktoré ASAD CHCE, ale Západ NECHCE, lebo by sa ZRÚTILI LŽI Západu a Arabskej Ligy o situácii v Sýrii.
A zásluhou embarga Sýria MÁ PROBLÉM DOZBROJIŤ, zatiaľ čo Turecko a S. Arábia nemá...
Pakistan im cestu z Afganistanu zahatal, boli len dve možnosti pakovať sa - Čína a Rusko. Požiadať Čínu o prepravu amerických jednotiek tadiaľ by bolo jednak príliš okaté, a po druhé - NAJVIAC POSTIHNUTÝ ŠTÁT ARABSKOU JAROU sa volá ČÍNA. Toto Číňania len tak ľahko nezabudnú Američanom.
Dúfam, že Putin si nechá za prepravu Američanov nielen zaplatiť, ale aj dosiahne iných dohôd - politických - proti Američanom; Sýria a Irán napríklad...
Podľa advokátky MERAH polícii hovoril, že JE NEVINNÝ
Alžírska advokátka v pondelok povedala, že má dôkazy, že mladý muž obvinený zo zabitia SIEDMYCH ľudí pri útokoch na francúzskych vojakov a židovskú školu tvrdil, že je nevinný.
Mohamed Merah (23) bol zabitý po viac ako 30 hodinovom obkľúčení úradov, ktoré TVRDIA, že počas rokovaní SA K ZABÍJANIU PRIZNAL a odmietol sa vzdať bez zbraní.
Zahia Mokhtarová, advokátka Merahovho otca, v pondelok televízii BFM povedala, že MÁ DVE identické VIDEÁ s Merahom, ktoré POLICAJNÉMU PRÍBEHU ODPORUJÚ.
V týchto videách hovorí: "SOM NEVINNÝ. PREČO MA CHCETE ZABIŤ? NIČ SOM NEUROBIL. "Povedala.
Mokhtarová neodhalila, ako videá získala, povedala, že o ich pôvode povie viac, ako podá žalobu u francúzskych súdov proti elitnej polici RAID, ktorá Meraha zabila.
1) Slovinsko - NEPATRNÉ množstvo slovinských obetí. Navyše Slovinci napadli Srbské kasárne.
2) Bosna - až do začiatku r. 1992 OKRAJOVÝ konflikt, lenže Američania tam začali zvážať mudžahedínov z Afganistanu a aj z ďalších krajín - JE TO DOKÁZANÉ. Výcvikové tábory zahraničných moslimov zabezpečovali Američania a Briti, HOCI FORMÁLNE USA EŠTE STÁLE SRBOV POVZBUDZOVALI K ÚTOKOM NA CHORVÁTOV, tajne sa už pripravovali, že otvorene prejdú na druhú stranu! Navyše taký Fikret Abdič (Bihač) si dokázal zabezpečiť mier aj zo Srbmi a Chorvátmi, a radšej jeho jednotky bojovali proti Izetbegovičovi a Silajdžičovi.
Fikret Abdič - nedávno vyšiel z väzenia, nespravodlivo odsúdený, jedinou vinou bolo, že pomáhal v r. 1994-95 Srbom.
A. Izetbegovič a H. Silajdžič - napriek tomu, že SPRENEVERILI PENIAZE, ako chránencom USA sa im nič nestalo.
3) Srbi boli v r. 1991 oklamaní Západom - preto zaútočili na Slovinsko a Chorvátsko, keď pochopili, aká hra sa hrá - stiahli sa ešte v r. 1991...
Velko srbský sen nikdy neexistoval! Srbi nikdy nechceli UNIFIKOVANÚ srbizujúcu Juhosláviu!
A v r. 1991-93 nechceli vyhladiť všetkých Chorvátov a Bosniakov. A nechceli obsadiť celé Chorvátsko, iba 1/4 Chorvátska, nechceli obsadiť celú Bosnu, iba 1/3 Bosny-Hercegoviny.
Veľko srbský útlak je MÝTUS? Je to len démonizovanie jedného národa (Srbov), pripisovanie mu neexistujúcich činov (etnické čistky), a prekrúcanie jeho pohnútok k boju. Zároveň je lživo vyzdvihovaný Západ a NATO ako ochranca národov Balkánu...
Žiješ v propagande neblahého lživého Západu...
Nočné útoky na Irak v r. 1997-98 (za Clintona) - desaťtisíce mŕtvych, zasypaných ochudobneným uránom, bielym fosforom, šrapnelmi - strelnica americkej armády.
"Denné" útoky Američanov v Afganistane, Pakistane, Jemene, Somálsku a inde - je verejným tajomstvom, že útokmi bezpilotných lietadiel sú vraždení najmä civilisti... Takisto pokusné strelnice americkej armády...
Ešte dopním, že aj Kaddáfí aj Asad SÚ OBVIŇOVANÍ z toho čo ich vojaci NESPÁCHALI:
- vraždenie obyvateľstva - odstreľovaním, podrezávaním a unášaním - (ináč metóda kománd pod velením CIA), Asadovi vojaci nestrieľajú a nepodrezávajú svoje obyvateľstvo, "opozícia" áno.
- nemocničný teror - vraj Asadove a Kaddáfího nemocnice - kradli ľuďom orgány - totálny podvod
- vraždenie pokojných demonštrantov - v Lýbii, sa konala pokojná demonštrácia len raz v Benghází, a ktosi tam strieľal ľudí z ostreľovačiek (metóda CIA); v Sýrii sa prakticky proti-asadovské demonštrácie ani nevyskytujú, existujú iba falošné videá "demonštrantov" s vlajkou so zeleným pásom natočené MIMO Sýrie
- vlna utečencov z Lýbie a Sýrie - TOTÁLNY PODVOD! Nie, žeby nejakí ľudia niečo v Turecku, Jordánsku a v talianskej Lampeduse nedeklarovali - ALE CELÉ TO BOLO ZOHRANÉ! A o tom inokedy.
Pred r. 2011 Kaddáfího podporovalo asi 70-80% Lýbijčanov, po páde Kaddáfího by NÁVRAT STARÝCH PORIADKOV uvítalo asi 95% a viac obyvateľov Lýbie.
6000-9000 zabitých OZBROJENCOV (z toho viac ako polovica NESÝRČANOV v Sýrii) rozhodne NIE JE DÔVODOM na odsúdenie Asadovho "režimu". Navyše Asadov "režim" je zárukou ochrany všetkých etnických skupín, ak dodržia akú-takú lojalitu, vrátane nepokojných Kurdov.
Kto je spravodlivý podporuje v r. 2011-2012 Asadov režim v Sýrii. Nespravodlivý podporuje rozvrat sýrskej spoločnosti s podporou riaditeľov Zemegule a Európy
Kto je spravodlivý podporuje v r. 2011 Kaddáfího režim v Lýbii. Nespravodlivý podporuje proti-kaddáfiovských žoldnierov z Kataru, Afganistanu, Pakistanu, Egypta, S. Arábie, Turecka, krajín NATO + Švédska, ktoré v Lýbii hádzali bomby.
P.S.: IBA SLEPÝ NEVIDÍ ZAHRANIČNÝ KOMPLOT aj proti Lýbii, aj proti Sýrii.
Tak čítaj POZORNEJŠIE!
V kocke je to asi toľko, že JEĽCIN si zámerne vybral ako svojho nástupcu PUTINA. Prečo to urobil? No, určite nie preto, že Putin držal Jeľcina "pod krkom". Veď inak by Jeľcin NEDAL SFALŠOVAŤ prezidentské voľby v r. 1996 vo svoj prospech a v neprospech KOMUNISTU Zjuganova...
1) ochrana Slovincov a Chorvátov SA NESTALA zo strany USA a NATO - r. 1991-93; stalo sa iba DODATOČNÉ VRAŽDENIE bosnianskych a chorvátskych Srbov - r. 1994-96 - chorvátskymi rukami za asistencie letectva NATO - operácia Olun
2) Veľkosrbský sen je mýtus - Srbi nechceli ovládnuť celé Chorvátsko ani celú Bosnu. Srbi žili v Bosne a Chorvátsku od čias Turkov - tesne po vyhnaní Turkov, na území dnešnej krajiny Srbskej DOKONCA NEŽILI ŽIADNI CHORVÁTI, napríklad Knin bol okolo r. 1699 úplne srbský.
3) Tzv. "Demokratická cesta" Balkánu do Európy - to možno popísať ako TEROR NAD TEROR, Západ rozoštval národy, dovliekol tam ZAHRANIČNÝCH EXTRÉMISTOV, zbombardoval krajiny (aj zakázanými zbraňami), A ZA ICH PENIAZE SA MAJÚ ZNOVU VYSTAVAŤ. Kto neposlúchne a neplní "integračné snahy" - zažije embargo (viz Miloševičovo Srbsko) a vyhrážajú sa mu ďalej.
4) Navyše integrácia KOHOKOĽVEK do Európy, to je väzenie. Finančné aj iné. Bez budúcnosti.
"Gratulujeme, pán Netanjahu, mojou prvou otázkou je, či začiatok obrovskej výstavby železnice potvrdzuje oznámenia utečeného agenta Sýrskej rozviedky, že NAPADNETE Libanon?
Netanjahu odpovedal:
"Áno a nie je tajomstvom, že sa to stane S PODPOROU USA a Perzského zálivu a preto boli varovaní, ale než sa spýtate, tak sa musíte pozrieť na NOVÚ MAPU sveta a uvidíte, že tam žiadny národ toho mena nie je."
Keď vezmeme do úvahy, že Bezpečnostná rada OSN zaznamenala 388 prípadov narušenia leteckého priestoru Libanonu Izraelom, tak nie je divu, čo Izrael s Libanonom plánuje.
Prezident Michel Suleiman odsúdil nedávne vyhlásenia premiéra Benjamina Netanyahua týkajúce sa Libanonu. Divné je, že nikto ďalší, žiadna veľká huba, žiadne veľké reči, žiadne veľké západné národy nevyjadrili ani nepatrné obavy, že jadrovo vyzbrojený, rasistický štát, ktorý už v minulosti použil ZBRANE HROMADNÉHO NIČENIA proti Libanonu a páchal genocídu Libanončanov, sa im zas vyhráža.
Odporúčame