Izrael, čo malo znamenať to s MAPAMI?
Niekoľko rokov paranoidní Izraelčania kričia, že iránsky prezident Mahmoud Ahmadínedžád povedal, že "Izrael by mal byť vymazaný z mapy." Samozrejme, že nič také nepovedal, bol to ZÁMERNÝ ZLÝ PREKLAD k službám ich záujmov: démonizovanie Ahmadínedžáda a Iránu a ospravedlnenie nevyprovokovaného útoku proti islamskej republike Iránu.
"Imam ghoft een rezhim-e ishghalgar-e Qods bayad az safheh-ye ruzgar mahv shavad.
Preložené:
"Imam povedal, že tento režim okupujúci Jeruzalem musí zmiznúť zo stránky času."
Je to ale irónia. Nebol žiadny rozruch ani povyk, keď NETANJAHU pri rozhovore povedal, že keď s nimi Izrael skončí, tak na mape sveta NEBUDE Libanon.
Na tlačovej konferencii vo Švajčiarsku, ktoré sa týkajú výstavby izraelskej železnice, sa nemecké noviny Die Zeit spýtali izraelského premerajú Benjamina Netanyahua:


