No fakt, čo také svetoborné DOKÁZAL Vašek Havel? Tlieskali mu, takže prinútil senát USA tlieskať mu - čiže toto on DOKÁZAL?
No fakt, čo také svetoborné DOKÁZAL Vašek Havel? Tlieskali mu, takže prinútil senát USA tlieskať mu - čiže toto on DOKÁZAL?
Všetky ruské médiá sú ovládané Putinovou vládou?! Si normálny?
Ale keď som čítal to tvoje schvaľovanie bombardovania Srbska, tvoje výmysly o masakrovaní kosovských Albáncov tak rozhodne nie.
Sú len dve možnosti:
1) Si naivný; papagájuješ, čo sa ti povie.
2) Si človek bez bázne a hany.
Je to tak, sú to zrúdy, bez citu, tešiaci sa zo zabíjania.
K nej treba ešte priradiť Madlénku Ólbrajtovú-Korbelovú podľa ktorej je milión mŕtvych Iračanov dobrá cena, a ktorá humanitárne bombardovala tých, ktorí jej zachránili život.
Ale v reklamách figuruje ako "disidentka".
Možno nie, ale aj tá internacionalisticko-integračno "kapitalistická" polievka je na pogrcanie...
Niekto si myslí, že:
1) Clintonová je DOBRO, Orbán je ZLO
2) Clintonová je ZLO, Orbán je DOBRO
Skutočnosť:
Orbán je ZLO, Clintonová je MEGAZLO.
P.S.: za slovo Orbán môžete kľudne dosadiť trebárs Kim Čong-il, vždy to bude zlo kontra zlo.
Nevoľte Matoviča a jeho OKS-KDS zberbu!
("Zastaviť Orbána je podľa Matoviča dôležité aj preto, aby z tejto témy neťažila Slotova SNS.")
Vieš čo?! S tebou som skončil, ty sa radšej k Malinovej nevyjadruj. Najprv tvrdíš, že neexistuje celotelové CT, potom že neexistuje ani CT hlavy.
Najprv tvrdíš, že jej UŠNICE boli roztrhnuté, potom, že si ich sama zranila.
Teraz tvrdíš, že lekári potvrdili zranenia, ja mám úplne odlišné informácie o jej takmer nezraneniach - totálne vyfabrikované zranenia.
Tvoje teórie sú slizké a ohybné, ako ty. Skončil som s tebou, s tvojími bullšilmi. Nemá to cenu...
Väčšinu ľudí NEOKLAMEŠ so svojimi lžami! Nepomerne horšie sa žije väčšine ľudí na Slovensku ako pred r. 1989, snáď s výnimkou Bratislavčanov a Košičanov.
To čo si napísal a diskutuješ s pietrom, tak ti môžem potvrdiť, že pietrov odhad je ešte VEĽMI MIERNY, čo sa týka dnešnej situácie - pretože pre 80% Slovákov je priemerná mzda, príjem 800 € nedosiahnuteľný. A nájomné je 200 € a viac, čiže pohltí približne tretinu príjmu. Žijeme z výplaty do výplaty, naše úspory sa strácajú.
A to sa všade naokolo prepúšťa, čiže na Slovensku hrozí v blízkej budúcnosti veľká sociálna vzbura...
Zomrel MONARCHA tzv. komunistickej Severnej Kórei, ktorému súdruhovia kapitalisti s USA (aj Clintonova aj Bushova vláda) dodávali komponenty do jadrových elektrární, s dvojitým použitím - teda aj ako súčasť jadrovej zbrane.
Robili to za malú veľkú službičku: Severná Kórea má v PRIKÁZANOM scenári naďalej hrať ŠIALENCA, a ohrozovať Južnú Kóreu. Cieľ: americké vojská zostanú aj naďalej ochraňovať Južnú Kóreu a Japonsko.
Nezáleží na tom, že Južná Kórea a Japonsko, by si BEZ PROBLÉMOV poradili so Severnou Kóreou, posolstvo je, že BEZ USA TO NEJDE.
Apropos; nedávno si dával PLUSKY kaplanovi, ktorý napísal, že 5 najväčších náboženstiev má ROVNAKÝ ZÁKLAD iba ATEISTICKÝ materializmus má PRÁZDNOTU.
Tak tu máš: Severná Kórea je v podstate POVERČIVÁ MONARCHIA, čiže patrí do tých kaplanových náboženstiev, čo majú rovnaký ZÁKLAD...
Aha, hlavným dôvodom nevyšetrenia je síce neúplná výpoveď (neznáme miesto "útoku", nezistiteľná DNA "páchateľov", falošné neexistujúce zranenia), ale vinná je polícia, ktorá NEZABEZPEČILA VZDUŠNÉ ZÁMKY - nezinscenovala a NENARAANŽOVALA "dôkazy" v prospech Maďarov, a v neprospech slovenských nacionalistických útočníkov.
Ba naopak, polícia podľa teba odstraňovala dôkazy útoku.
Čierne musí byť biele, neexistujúce zranenia sú vraj skutočné, útok, ktorý sa nestal sa vraj stal, len aby sme ukázali svetu, že Maďari boli pod útokom, tam kde Maďari tvrdia, že boli pod útokom.
Hm, ale v primárkach ho voliť nemôžeš, nemáš preukaz republikánskej strany.
Dúfajme, že "republikáni" sa rozhodnú dobre - že víťazom primárok bude (napriek rozsiahlym manipuláciám) RON PAUL.
A bábky typu: Bachmannová, Gingrich, Perry, Romney - vojnoví štváči, finanční machinátori (odtransportovať peniaze do zahraničia, potopiť menu a skúpiť všetko naspäť za lacný peniaz), a čosi horšie, traviči ľudí - tie pôjdu od válova...
Tí, ktorí obviňujú so zadlžovania Slovenska Fica - Srbsko, malo stále rovnako "pravicovú" vládu:
V roce 2005 měli Srbové PŘEBYTEK státního rozpočtu ve výši 1,48% a v roce 2006 činil přebytek dokonce 1,51%. Po roce 2007, kdy udrželi přebytek na úrovni 0,54%, nasadili tempo, které z ostatních států v EU známe velmi dobře. 2008 DEFICIT -1,60%, 2009 -3,27%, pro rok 2010 je odhadováno nakonec -4,75%. Mezitím se navíc rozpočet od roku 2005 do roku 2010 zvedl o cca polovinu, takže v absolutních hodnotách je PROPAD oproti předchozímu období ještě větší. Stejné je to se ZAHRANIČNÍM DLUHEM Srbska. Zatímco v roce 2005 to bylo 13 mld eur, v roce 2006 14,9 mld, v roce 2007 17,8 mld, o rok později 21,8 mld, aby jen v polovině roku 2010 to dělalo už celých 23,8 mld eur.
PRAVICA HOSPODÁRI LEPŠIE AKO ĽAVICA? Nebuďte naivní!
Subjektívny pocit: Ani ja ani nikto v mojom okolí nežije nad pomery. Tí, ktorí v mojom okolí žili nad pomery sú teraz buď v zahraničí alebo mŕtvi.
Odkaz tým voličom, ktorí chcú naďalej "šetriť": Dlhy sú NESPLATITEĽNÉ a to nielen na Slovensku. Dzurindova vláda - POČAS KTOREJ NÁM BOLO TAK DOBRE, a zrazu sme mali peniaze, ale je možne to použiť len jediný raz - naštartovala nezvratný proces: postupný nárast dlhu.
(Nebol to Fico.)
Tipujem, že budeme medzi 3 poslednými.
Apropos:
letecký poriadok neviem čítať ani ja - nelietam lietadlom, dátum spotreby síce zistiť viem, ale nezaujímam sa oň. Porozumenie na mape - lepšie ako u Američanov. Ale inak biedy, na turisitiku už roky nechodím.
Takže si viem predstaviť, ako to asi so Slovákmi dopadne.
Ale viem načo budú slúžiť "anketárom" takéto výsledky:
Kvôli stále sa zvyšujúcej kontrole každého národa aj jednotlivca:
A "anketári" sa rozhodnú:
Ten slovenský národ je dosť prostý, takže ho netreba až tak kontrolovať; VEĽKÉHO BRATA nasadíme najprv na národy, ktoré skončia na PRVÝCH piatich miestach v ankete. Na kontrolu Slovákov NETREBA používať nič zvláštne, veľké a nákladné - veď ONI SI ANI SAMI skoro v ničom NEPORADIA!...
NATO stále BOMBARDUJE Lýbiu:
Lety sa uskutočňujú aj z územia SUDÁNU a ČADU, ba aj z IZRAELA!
Zdroje zeleného odporu v Lýbii naznačili, že "NATOrebeli" stratili od 5.11. do 21.11:
37 lietadiel
8 izraelských stíhačiek
13 katarských Apačov (helikoptér)
11 francúzskych Mirage
5 francúzskych stíhačiek Rafael
Z článku: "Protestujúci nesúhlasia s výsledkom hlasovania..."
Chelemendik - Útok na Putina
Rok 1996: Dvaja uchádzači: G. Zjuganov a starnúci B. Jelcin kandidujú na post prezidenta Ruska. Pol roka predtým má JELCIN šance okolo 2% uspieť, v každom mesiaci však jeho pozícia silnie. V deň hlasovania pribúdajú milióny hlasov pre kandidáta Jelcina z niektorých oblastí Ruska - rozhodujúcu úlohu v tomto MEGAPODVODE zohral Boris Nemcov, gubernátor Nižného Novgorodu.
USA tieto voľby uznali OKAMŽITE.
Rok: 2000: Voľby boli regulárne - síce mal Putin za sebou väčšinu médií, ale hlasy boli PREPOČÍTANÉ správne. A 40% ľudí v ruskej Dume sú noví ľudia.
Špinavá postava minulosti Boris Nemcov dnes prehlasuje, že VOĽBY vraj boli ZMANIPULOVANÉ...
Viac než 300 000 000 čoskoro hyperinflačných dolárov utratili USA na tieto akcie "ruskej opozície".
No, niektorí z "opozície" by si mohli uvedomiť, čo sa deje - treba sa ukázať (AKOŽE DEMONŠTRUJEME proti Putinovi), ale treba žiadať od Ameriky nech PUSTÍ ŽILOU viac. Lebo inak Putina nezhodíme. A prečo aj?
Do "opozície proti Putinovi" boli investované STÁ MILIÓNONY DOLÁROV!
Útok proti Putinovi však NIE JE originál revolúcia, ale je to skúška - test. (Teraz "ruská jar" nehrozí) Vyskúšenie si "putinovcov" aj ruskej opozície...
Viac: Chelemendik - Útok na Putina
Kristián, ty si voľakedy voliť M. Dzurindu?
Odporúčame