Bugár: Ak sa niektorá pravicová strana spojí so Smerom, zničí ju to
Ten, kto bude "šetriť" (na slovenských obyvateľoch a v prospech zahraničia) toho to zničí.
Pretože NEZVYŠOVAŤ DLH sa už nedá...
Dlhy štátov nebudú splatené, dlhy štátov budú odpísané - zrušené... Víťazom bude štát s najväčším dlhom - pravdepodobne Spojené Štáty. Bohužial pre nich, táto metóda sa dá použiť iba jediný raz...
Prognóza r. 2012:
Tohto roku sa zrútia aj ekonomiky východoeurópskych štátov, vrátane tých, čo nemajú Euro. Francúzsko a Nemecko vytvoria užšiu úniu, ale nepomôže im to. Ako posledná sa zrúti aj nemecká ekonomika, v druhej polovici r. 2012.
Začne sa rozpadať americká ekonomika, ktorá skolabuje v r. 2013. Po nej bude nasledovať kolaps čínskej ekonomiky.
Všimnite si, že štáty nezačnú kolabovať súčasne, aby ten KTOSI stihol presunúť "deriváty", zlato, platinu z 1 ekonomiky do druhej. (Áno, opäť na tom KTOSI zarobí, a národy prerobia.)
A potom to už nebude 1% čo vlastní 99% bohatstva - ale 1‰ bude vlastniť 999‰ bohatstva.
Vždy TÍ ISTÍ zarobia!