Pretože správna vec je to, čo čo robil Mečiar: "Západ" je potrebné VODIŤ ZA NOS. Nie je to totiž náš priateľ, ale jeho sila je hrozivá.
No a ja viem, že Mečiarovi sa vyhrážali napríklad zabitím vnúčaťa. Keď budeš Slovensko viesť do izolácie zabijeme ti vnúča. A ktovie, čím všetkým ešte.
Od tých čias Mečiar "seká dobrotu" a jeho strana dokonca propagovala vstup SR do Nato po dedinách.
A ako dopadol ďalší pre Západ vzpurný - prezident Srbska Slobodan Miloševič si každý, kto má pamäť pripomenie sám.
Proste hlavná myšlienka je taká, že politik, ktorý chce slúžiť predovšetkým svojmu národu je automaticky ZLIKVIDOVANÝ. Politik je nútený ustupovať silnejším finančným skupinám, ak sa chce dožiť rána. A tie finančné skupiny na 99% pochádzajú zo zahraničia, a nie je to bežná "mafia". Je to skupina siahajúca k základom EÚ, NATO, OECD, NAFTA, OSN,...

