Len si nôť tú svoju pomýlenú pesničku, o tom, že východná Európa MOHLA BYŤ NA TOM LEPŠIE, ale bohužiaľ tu ostali nomenklatúrne kádre v podnikaní a politike.
No, keby neostali, TAK NIKTO BY NEVEDEL PODNIKAŤ a všetko by sa rozpadlo ešte rýchlejšie - to je môj názor.
Ostatne - najviac vo východnej Európe "narabovali" VÍŤAZI STUDENEJ VOJNY (v zastúpení), nie ex-komunisti.


