Po tragédii v Zamagurí by nám konečne mala zasvietiť červená kontrolka. Kam kráča Slovensko?
Ako to ovplyvnia obyčajný ľudia??
Aj tu na pravde koľko bolo o tom clankov.
Prečo media tomu venujú takú pozornosť a neuvalia na to embargo.?
To nahrava takym posahancom, oni chcú sledovanosť, pozornosť.
Uvedomuje si to niekto? Pravdepodobne nie a prilievaju do ohňa.
Mlady su vychovany mediami k nevrazivosti a prejavuje sa na plnej čiare.
Spravy nam servírujú ako sa strielaju denne ziaci v USA, co nas po tom chyba nam to??
Toto nieje novinarcina ale honba za senzaciu, ohurenie, kvalitná žurnalistika skončila, nastava doba temna a chaosu, vivat progresivna doba.