Aké máte výchované decká, taky výsledok, progresivnym deckám sa nechce do školy.
To je to progresívne myslenie.
Bude zaujímavé ked to budú robiť každý deň aspoň týždeň.
Minister povedal že sabto klasifikuje ako terorizmus, len akosi pozabudol že od kedy je trestná zodpovednosť.
Tam mal povedať že decka pojdu do polepšovne, diagnostický ustav a rodičom zobrať pridavjy a vyšetrovať ako sa starali o tak výchované decka!

