Ukrajinci prchaju ako zajaci, vidno to na nasich hraniciach a to nemáme nejakú dlhú.
Rusov 6 tak kto ma lepšiu morálku.
Osobne aj tak ľutujem každého, kto chce padnúť pre politikov, nech idú oni do boja, nie len kecať.
Ukrajinci prchaju ako zajaci, vidno to na nasich hraniciach a to nemáme nejakú dlhú.
Rusov 6 tak kto ma lepšiu morálku.
Osobne aj tak ľutujem každého, kto chce padnúť pre politikov, nech idú oni do boja, nie len kecať.
Kľudne ako bolo spomenuté v diskusii že zrušiť výsluhové dôchodky.
Myslim že aj tam je cesta, stačí navýšiť platy o to čo vytiahli na dochodky zo systému.
Motivacia by bola, slušný plat a hlavne preriediť funcionarov a dostať do ulic policajtov.
Mestský policajti su len na vyber parkovneho pre súkromné parkovacie služby, ak by boli v rukach mesta nemam namietku.
Dotyčný si ani neuvedomuje co povedal.
Ak by sa rieky vratili do povodneho stavu, tak mávame povodne ešte viac.
Tato generacia je naozaj stratená, nejde na koreň problému len trepne čo sa bude páčiť nejakej skupine, zelenym a podobným fanatikom.
Važska kaskada bol super projekt a chráni mnoho ľudí a majetku.
Taktiež Gabčíkovo a iné vodné diela pomáhajú zdržiavať vodu a chrániť.
Taraba zatiaľ ide ako píla.
Nebojí sa robiť poriadky s medveďmi.
Nebojí sa pomenovať problém zdravotníctva.
Je tam zlodejina, peňazí dostatok, treba tvrdú ruku a vyčistiť ten chliev.
Nebude.
Mokré sny USA.
Robíte s ľudí že sú hlupaci, na to nepristupi nik, s takymito návrhmi dobiju celu Ukrajinu.
Za všetko dnes je zodpovední Rus.
Nie neschopnosť zabezpečiť elektronické údaje.
Dnes sa hľadá problém vždy inde ako je.
Nedostatočná ochrana, zle nastavené zabezpečenie.
V prvom rade, treba vymeniť adminov správcov systemov, nevedia čo robia.
Čo ma po Ukrajincoch či sa sovasia tak ci tak.
Sme na Slovensku, tak ma zaujimaju spravy zo Slovenska a nie poonbiata Ukrajina.
Cela EU rieši len a len banderovcov.
Už davno mal platiť zakon o studiu na VŠ že je povinnosť tu odpracovať roky bez možnosti vykupenia.
Nenažraty doktory a keby vsetci tak postupovali len štrajkovať a štrajkovať tak Slovensko je bez zamestnancov.
Nový herci, sa tvaria ako majstri sveta, v skutočnosti je to tragédia.
Namyslený, neprefesionalny, hranie je ako cez kopir, žiadny šarm, extravagancia, proste živé umieranie.
Na mladých hercov sa negativne vyjadrila aj známa staršia herečka, že idú len za peniazmi a nevedia ani na chidbe divadla pozdraviť.
Na 100% skončí v PS!
Ona bola KDH ako cap záhradníkom.
Jedno porekadlo hovorí,
vtáka poznáš po perí,
človeka podľa reči.
Je to tu vidno, podaktorí, nemajú ani povinnú školskú dochádzku za sebou.
Vyjadruju sa prizemne.
Máte moc krátku pamäť, ako tu Matovič bol kráľom.
Tu vidíme efektivitu práce, Slovenská fabrika OK a Nemecké dole vodou.
Tak prečo ked je tu lepšia efektivita prace, nieje aj plat.
Vykorisťovanie v priamom prenose. Veď nadradený narod.
Ide prednášať, nuž ako bolo vidieť s patra ako povedia susedia Česi nevedela ani ceknúť, vsetko napísané.
Anglicky, nevie, pribalil jej aj tlmočníka.
Skôr šla na školenie ako ďalej a vráti sa pred voľbami, to je viac ako pravdepodobné.
Smrdí to ako vmešovanie sa do politiky Slovenska.
Ake právo maju diktovať čo smie a nesmie Slovenský parlament.
Starajte sa o seba.
Už si začali za oceanom uvedomovať že časy ako velmoci USA končia.
Pride ine mocenské rozloženie.
Bublina praskla a vidno ake je vsetko zrazu iné.
Vieš len písať na Pravde, nerzozumies sa do toho ako sa to dá, vela deciek je na to dosť inteligentná a ovláda techniku na to vhodnú.
Preto navrhujem, krok čo by bol na odhalenie že to robia decká.
Proste len by sa im počet hodin v skole nemenil aj napriek prerušenie výučby.
Je tam ale chyba, učitelia by boli dlhšie v školách.
Tieto hrozby maju na triku školáci.
Riešenie je jednoduché, za každé omeškanie vyučovania decka zostanú v skole pokiaľ nedoženú chybajuci čas, normalne pokračovať vo výučbe.
Keby to bol nejaký realny terorista tak by daval ciele čo poskodia ekonomiku, prikaldov je mnoho a s obrovskou škodou.
Mezi země, které potvrdily, že si rovněž objednaly Pegasus, patří také Německo, Španělsko a samozřejmě Izrael.
Zdroj, https://www.investigace.cz/rok-po-projektu-p…
Nemám čas hľadať Google asi vieš používať.
Tak ako Korčok nedosiahol na prezidenta vedeli vsetci ze pôjde do PS, hľadá sa vhodná doba na to.
Šimečka, ako Truban pojde z cesty, to je isté.
Tvarime sa ako stred vesmíru.
Tento článok je až poburujúci.
Software Pegasus má zakúpené licencie mnoho západných krajín, a tu hlásajú média že sú to demokratické krajiny.
Takže na našom Slovensku mame iný spôsob vnimania demokracie.
Čo je pre zapad demokratické tak na východe eu už nie je, je to ako s potravinami, zapad na lepšie ako vychod pod rovnakou značkou.
Odpovedzte si sami, ako nas politici a media štvú, proti sebe.
Odporúčame