Veľká anketa: Ako vnímate vývoj na Slovensku 35 rokov po Nežnej revolúcii? Odpovedzte na symbolických 17 otázok
Hoc nemusím Radičovu ale včera v spravach dobre povedala.
Ako je ludom po prevrate.
Uťahovanie opaskov, konsolidácie, zdražovanie, mafiánske zabijanie na Slovensku, denné násilnosti.
To je dnešná doba.
Samé sľuby, bude Slovenské Švajčiarsko, Mečiar sľuboval.
Nemame diaľnice, vsetko dlho trvá, Brusel nam diktuje všetko.
Doba je zlá, a bude horšie, prečo lebo energie, plyn, benzín, nafta, elektrina.
Všetko vyrieši trh, ale je to opak na burzu by som dovolil iba prebytky a nie že len špekulanti manipuluju trh.