Tie indivíduá co tu trieskaju že tu nie je draho neboli ani za hranicami.
Keby boli vedeli by ako fungovalo zdražovanie tam.
Tu ako reťazce zistili čo sa na nich chystá tak valia do nákladov.
Došlo k enormnemu nárastu cien, ale opatrenia žiadne.
Jedine asi lubrikacny gél nezdrazel, pre lto si to tu tak obhajujú, určite skupiny.....

