Na propagandisticke články ze Rusko nemá naftu to už iná káva.
Kto vie tak vie ze práve z Ruskej ropy sa vyrobí najviac nafty a vyvazali ju pred vojnou do veľa krajín v EÚ.
Tam majú nafty ze by ste sa čudovali ako takéto články môžu vzniknúť.
Kto bohatý si kúpi noviny a píše si co chce a mení názory obyvateľstva.
Toľko k tomu nedostatku.

