Asi sa ochkastal a zvratkami udusil.
Keď nesuviselo s cvičením, taketo spravy ako žiadne, presne na Hoaxy.
Asi sa ochkastal a zvratkami udusil.
Keď nesuviselo s cvičením, taketo spravy ako žiadne, presne na Hoaxy.
🤣 🤣
Chúďatko zľakané.
Na tom slavnom EU trhu je tolko smejdov, že to nestíhajú ani zbierať.
Ze by zacali kompetentné urady pokuty automaticky dávať pri pochybení pri vyrobe, vsetko sa ma testovať.
K tomu prieskumu iba toľko, ak to robia ako u nás tak je to fakt dôveryhodné info 🤣 🤣 🤣 🤣
🫣 🫣 🫣 🫣 🫣 🫣 🫣 🫣 🫣
Máš to v hlave pomýlené.
Gejza_m
Stačí sa pozrieť pár desaťročí do zadu.
Armády sú v rozklade a nie boja schopné. To ale nemáš šancu pochopiť.
Chlapci sa hrajú na vojakov ale dnešný spôsob boja je odlišný.
Už sa neda sedieť v teplučku a čakať na žold. Drony zasadne menia spôsob boja a treba prispôsobiť obranu pred účinkami.
Lenže tu je to lenže predražené zbrane a neúčinné proti dronom. Treba sa najskôr nabaliť, potom sa dačo vymysli.
Samé šmakocinky s tej Ukrajiny posielajú.
EU im posiela miliardy a oni takuto kvalitku.
No nekúp to 😋😋😋😋😋😋😋😋😋🫢
Dym s kurenia je celkovo katastrofa, ludia spaľujú vsetko co horí.
Životné prostredie by sa mohlo trocha angažovať, v ČR môžu aj drobom brať vzorky co spalujete.
Na Slovensku je to katastrofa, niektorý ludia su horší akoby vyrastli v osade, proste co vojde do kotla a horí je podľa nich na kurenie.
Konečne pochopte, burzu defakto riadia špekulanti.
Pri aktuálnej situácii je najväčšia hlúposť energiu dávať na burzu.
Slovensko by si vedelo predať všetko na domacom trhu a krajny ako Nemecko by prosili aby sme im dačo predali.
Mal som ministra Raža za pričetneho ale teraz sa dal kúpiť a odpalil sa úplne.
Možno je to len taktika ako zarobiť u lobistov z dopravy a chce ísť za primatora Bratislavy.
Korupcia je kuva.
😉 Som naštvaný, bezpečnosť, nič neznamená.
Podnikatelia by chceli jazdiť aj bez bezpečnostných prestavok, rozne karty atď. bezpečnosť im je ukradnutá tak ako aj pri predbiehaní, doteraz bol zakaz a vidim x x ako sa ignoruje zakon a bezpečnosť.
Tu bude x pripadov že sa drzo napcha kamion a začne predbiehať pri 5km rozdielnej rýchlosti, ved idem rýchlejšie.
Bezpečnosť o tu nejde ale o aroganciu co sak mne sa nic nestane sedim vysoko.
Tu si sa predviedol, podnikatelia financujú a teda môžu aj ohrozovať bezpečnosť.
Tak teda podnikatelia financujte dialnice a obyčajný ludia na osobných autach to budú mať zadarmo, súhlasíš lebo podľa teba ostatný neplatia.
Víkendovú jazdu súhlasím.
Predchádzanie ostro nesúhlasím, sú bezpečnostné riziká, arogancia predchadzania a pritom ma veľakrát 5km/hod rozdiel a tlačí sa predbiehať.
Keď uz tak majú zvýšiť rýchlosť na dialnici z 80 na 100 a bude po probléme.
Posledná vláda Fica, ide proti ľuďom a Slovensku.
Teraz platí zakaz predbiehania a kamionisti ho ignorujú, čo bude asi nasledovať keď im to dovolia.
Kto toto navrhol bol vôl. 🐃
Tu nejde o bezpečnosť ale lobing a 🤑🤑🤑🤑🤑🤑
Anarchia vvzakonoch a predpisoch, treba voľby a koniec, hlúpych zakonov.
Koľko politikov je vlastbe uchylakou.
Zaujímavé ako to dávkuju postupne, aby to šlo pomaly do stratena.
Mali mať návštevu policie vsetci a skúmanie pc a mobilov, ale kde nič sa nedeje veď to sú chránené zvieratá.
Aky sú jrasne ekologicky, super progresívne.
Parazituju tu rôzne pseudo firmy, neziskovky na štáte a cicaju krv.
Uvedomujete si že bez prizivnikov by mohlo byť dačo vybudované.
Šimečka mladý sa naučil od rodičov tak to skúša vo vyššom formáte. Nebude lepší od Fica, Matoviča sa už preberte, tu do politiky idú avy sa napakovali.
Odporúčame