Prečo si v tom šerbli a vsetci na teba kadia, humusak sa ti to pači.
Prečo si v tom šerbli a vsetci na teba kadia, humusak sa ti to pači.
Čo k tomu dodať, vedenie firmy kasle na bezpečnosť čo je realita Slovenska.
Teraz vedenie obviniť za terorizmus lebo nechali otvorené dvere, cesty ku zbraniam.
Okamžite prepustiť a obviniť vedenie, ma bordel a hazarduje zo životmi zamestnancov a ľudí okolo fabriky.
Nepáčili sa im domáce trhy a tu dostali kopanec od reality.
Predražené, a veľakrát výrobné chyby a zvolavacky.
Realita, bude horšie a horšie.
Treba nižšie zisky nižšie ceny a vážiť si zákazníka.
Keď Brusel kecá za aké ceny su naše PHM a nepáčia sa mu, treba asi zmeniť platy na priemer EU zjednotiť v celej, nebolo by to lepšie. To by sa im potom ešte len nepáčilo.
Eu je v srackach a smeruje k rozpadu, inak to neskončí.
Mladý hkupacikovia sa tu pohoršuju, čo si to dovolil občan dať na svoj plot.
Môžete mu tak, viete čo. To že sa takto nedá žiť pochopí len človek žijúci na dedine.
Nikomu dnes nehovorí čo je súkromie, teraz by sa mladý aj do zatku napchali aby si overili či su tam naozaj sračky, proste arogancia a hlúposť.
Toľko kecov o politickej zodpovednosti, ale ked rodina kradne je to v poriadku.
🤑🤑🤑🤑🤑🤑 Čo je doma sa počíta. 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑
Je ok ked sa dobuduje aj reverz z Česka.
Už ste hlasovali, kto je za ropu z Ruska.
Treba mať vsetky možnosti a nie zasa závislosť od západu.
Nakupovať to co je lacnejšie ale tak isto lacnejšie predávať.
Problem bol že sa Slovnaft napakoval na lacbej Ruskej rope, to je chyba vlády že to dovolila. Teraz tanečky že držia cenu, hanba im majú za čo.
Truhlik si ty suverén, vsetko vieš, bol si aj v pi.i.
ABViliam prestaň užívať drogy lebo máš vlhké sny, tak to nefunguje.
Namontuj si doma tu fotovoltaiku a kecaj o tom.
To by im vyhovovalo, len do mobilu, a potom začnú podvody.
Už sa mi viackrát aj znamim stalo že určite predajne podvádzajú prave v účtovaní.
Tak asi tak, proste v ustrety podvodníkom.
Ukrajinci zverejnili svoje retušovane straty
Neobhajujte komedianta, to je ukážka diplomacie a charakteru aká vďačnosť je od Ukrajiny k EU.
Urobili zasa nadpracu a hlúposť, mam zameraný pozemok a plot je podľa súčasného zakona probkem urobiť.
Doskova projekt a tolko hluposti až hrúza, keby to nebol normalny plot ale definiciabzakona je hlúposť nad hlúposť.
Nie že by dedinovali základné pojmy ako je možné postaviť plot vez byrokracie a kto chce krkolomné, že vyššie tak suhlasim s projektom.
Teraz je to vsetko len skomplikuje a urobme to uplne na hulvata.
Prieskum vykonali na vzorke Ukrajincov byvajucich a poberajúcich podporu v Českej republike.
🤣🤣🤣🤣
To je demokracia, nepacia sa mi nazvem ich extremistami a je hotovo.
AFD ked vyhra volby by mala taktiež konat, veď potlacali demokraciu a treba ich odstaviť.
Konečne.
Takéto akcie by mali prebiehať pernamentne krížom, krážom Slovenskom.
Takto to fičí v každej druhej firme.
Priprava na Majdan koľký v poradí...
Nemôže sa vyjadriť Rubio, musia si zosúladiť čo pustia do éteru.
Velmi sa zabuda, ako Ukrajinci jradli ropu este nebola vojna.
Všetci vedia aka he to skorumpovaná krajina. Počítajú že politici ako na Slovensku tak v Madarsku sa zmenia a im nebude nik brániť vstup do Eu. Myslia si že skorumpuju aj EU a to ešte vlastnými peniazmi.
Len aby sa bepreratali, ono he tam omnoho viac premenných.
Wolf sa pozabudol a nevsimol si maličkosť že mu nevelí Adolf.
Zviezla sa na OH a teraz oznami ukončenie profesionalnej činnosti.
To je celé.
Odporúčame