Tu nereba konsolidovať, treba im pridať, veď oni dokážu zazraky aj deň ze ma 48 a nie 24 hodín.
Fico im pridá nie že by sa na to pozreli organy na to patrične že je to zločin podvod.
Tu nereba konsolidovať, treba im pridať, veď oni dokážu zazraky aj deň ze ma 48 a nie 24 hodín.
Fico im pridá nie že by sa na to pozreli organy na to patrične že je to zločin podvod.
Prečo nedajú navrh na zníženie po voľbách za hlasy, jaj to si oni nedaju zobrať, darmozraci.
Čo sa deje, keď chcú potopiť Tarabu, že by sa ho báli.
On tam dačo aj urobil, narozdiel od Danka, Fica.
Už im dobre prepína.
Čo vieme o ďalšom balíku......
S prepáčením, odseru si to zase ľudia.
Občas nemusim Billu ale teraz to nevypadá na Billu.
influencer Filip Jovanovič, Jovinečko môže podvádzať, kvôli sledovanosti, urobia aj že by behal s holým zadkom, len čo ak by stúpla sledovanosť.
Preto neverím na náhody, že iba jemu sa to môže stať a hrať mu do karát.
Tomu sa povie diverzifikácia.
Rusku povieme nie.
USA sa píšeme, nakupujeme len a len od USA, zbrane, plyn, nič dobré nieje z USA.
Politici sú slepý, keď nevidia ako nas bude USA ničiť.
Keď mame drahé energie tak ekonomika padne na držku a bude sa len a len prepadať a nedokáže sa rozvíjať.
Brusel ma pod palcom zbrojarsky priemysel.
Takto sa dpracujeme k vojne a nie k prosperite.
Politici sú všade rovnaký, korupcia, kvitne všade.
Takto je to na Slovensku u všetkých.
Mobilný operátory.
Slovnaft a črpacie stanice.
Predajne potravín Lidl, Kaufland, Tesco, Billa.
Čerešnička je zdravotníctvo nákup prístrojov.
Protimonopolný úrad je veľmi, veľmi pomalý.
Korupcia , predražený tovar, služby.
Nepochopil si ja to navrhujem aj u nás, plošne.
Hlupáci sedia v parlamente, zakon ma byť postavený tak že akékoľvek násilie na športovom podujatí, končí s doživotným zajazom vstupu na športové podujatia akéhokoľvek typu.
Nie, naháňať policajtov, ťažkoodencov, psov, psovodou, jazdeckú políciu a kto to zaplatí, len slušný daňový platci.
Tak malo vy stačilo, kluby by museli mať poriadne kamery a vstup iba s identifikaciiu.
Celé baterie sú na prd.
Prečerpavačka je 1000x lepšia investicia ako úložisko.
Načo je dobra EÚ.
Šikanovanie a šikanovanie, keby chceli tak policajt môže odobrať dymiacemu autu stk a emisnu.
Tu ale EU ukazuje aky su hlupáci ekonomika dole vodou, a idú zasa len po ľuďoch ktorý nič zle nerobia, idú šikanovať plošne.
STK su lenivá banda čo ani svetlá neskontroluju.
Predražené zakazky, tendre, úradníkov plná riť, nech šetria tam.
Miliardy rozkradaju a človek čo celý život robil, je na obtiaž.
Ty si expert na čo, na nič nerobenie.
Len obkecavat o produktivite. Môže len taky chobot ako ty, prečo máme automobilky a nezaravaju ako v Nemecku, Francúzku no expert na prdy.
Majú linky vysoký takt a aj tak zarobia málo v porovnaní, vyrobia viac za menej.
Ale taky chruňovia ako ty len trepu.
Take firmy treba nahlásiť, a nie ešte oponovať ved oni maju aj na ruku.
To je problem a treba poriadne pokuty.
Ludia čo berú na ruku si neuvedomujú že sa nechávajú okrádať, čo bude na dôchodku ked odvody su biedne.
Problém je že minimálna mzda, je nizka ale aj to keď boli vo vlade Matovič a spol Heger, Odor, nič nezmenili.
Lebo je tu lebo, politici kašľú na tu skupinu obyvateľov čo sú odkázaný na minimálnu mzdu.
To nieje len o minimálnej, ona tlači aj na priemernú mzdu, takže ma význam ju zvyšovať ale nie takým slimačim tempom.
Zdražovanie je tu katastrofálne ale platy sú druhá katastrofa.
Bol nezapomenuteľny, pán herec, bavil svet.
Teraz sa nadá povedať že je hoden ako nasledovník.
Hercov teraz zaujima politika a nemajú šarm a čaro ako minulý herci.
Veľká poklona, takýmto ľuďom.
Za socializmu, policajti takymto lapkam, davali pelendrekon pekbe po pätách, a pomáhalo to vo veľmi veľa pripadoch.
Teraz sa policajt škaredo pozrie a už ho obviňujú za násilie.
Chorá doba, basy plné a vôbec ich nenapravia, taká dobrá gumoliečba je mnohokrát na nezaplatenie.
Vôbec neschvaľujem násilie ale by ste sa čudovali aky to má účinok.
Odporúčame