Ropný kolaps Moskvy: Takmer polovica ruského vývozu je ochromená, ide o najzávažnejšiu krízu v modernej histórii
Že sa tu stale dokola diskutuje len Rusko, proste je to riadená mašineria.
Potom sa občas spomenie USA, ale hlavne Trumpeta že len co kde povedal nie ako to celé posral.
Posledné čo sa tu skôr nespomenie ako spomenie je Izrael a ten chruňo čo verbuje do vojen.
Tak takyto je dnešný svet svet vojen ale nik nepíše aké dôsledky a dopady sú na ľudí, len zdražovanie a bieda.
Nik sa nechce zobudiť do hrôzy vojny, tu citime len zdražovanie, Bruselské harašmenty o ekológii su teraz ticho, majú nariadené teraz prešľapivať potichučky, lebo elity môžu všetko.