Európan.
Európan.
Aj ty si európa, či?
Nebolí ťa hlava?
Rusi to robia už dávno a ešte ak niekto požiada o ruské občienstvo, s dokladmi mu hneď odovzdajú "povesku" či ako sa to volá, (povolavací rozkaz).
Takže potom rusi sú žoldnieri.
Uspokojil by sa rus iba s krymom?
Najdi putinov prejav na začiatku vojny a dobre počúvaj.
Existuje do tesly neoriginálna batéria?
Práve, že srbsko to riešilo, tak po svojom.
Poslanec za AfD. Ten to musí vedieť.
V letech 1991 až 1994 se vyučil malířem pokojů a natěračem. V letech 2000 až 2003 pracoval v tomto oboru v Görlitz a v Drážďanech a v roce 2003 složil mistrovskou zkoušku. Poté založil a také v současnosti provozuje vlastní řemeslnickou firmu zabývající se malířstvím a natěračstvím.
Neb9lí ťa hlava z toho myslenia.
No, oni nevedia, čo mi slováci sme zač.
Pozri si ruskú telku
Ten šerbeľ kde si mal ruku musel byť riadne hĺboký.
Daj sa liečiť.
Trochu ťa poopravím v tretej stati. Rusko ten chaos nevyúžilo, ono ho vyvolalo. Girkin alias Strelkov o tom hovorí na ruských weboch, aj na YT.
Bez spojeneckej podpory by nedošiel ani na svoju hranicu.
No, predsa ten, čo sedí 300m pod kremľom
Prečo to čítaš, a ešte aj komentuješ?
Ruský paradox, v Poľsku, Rumunsku nesmú byť umiestnené jadrové zbrane, ale v bielorusku je to v poriadku?
Odporúčame