Prečo sa rusí montujú do každého?
Prečo sa rusí montujú do každého?
Najlepšie by bolo, ak by si sám overil, či je to pravda a vycestoval do Ruska. Potom by si nám tu popísal vlastné overené skúsenosti.
Ty veríš tomu partnerstvu ? Súdruhovia VŽDY vnímali západ ako protivníka - VŽDY.
Nebolí ťa hlava z toľkého rozmyšľania?
Pozri sa ty do finstatu
Pozri sa ty do finstatu
Len či ty vieš čítať, a ešte napíš čo je podľa teba vysoká daň.
Opravujem, aj 2024
Vieš koľko zaplatil daň v 2023 roku?
Jožinko, a ty vieš, že to zdanenie bolo zrušené, a že nezaplatili ani cent?
Máš aspoň predstavu s kým má Slovnaft zmluvy o dodávke? Či s " sovietskym zväzom na večné časy"?
A posielať peniaze agresorovi, ktorý napadol susednú krajinu je tiež také priateľské?
Vždy je na vine niekto iný, len nie my, že?
Tak potom nevidím dôvod aby som bojoval za ruskú ropu, prečo?, len aby MOL mal vyššie zisky?
Myslíš si, že výpovede kajúcníkov sa neverifikujú? Že, len tak si môžu hocičo povedať? Toto už Fico nepovie, že výpovede kajúcníkov sú potvrdené aj z iných zdrojov.
Skús si naštudovať, ako sa pracuje zo svedectvami kajúcníkov.
Myslíš, že prokurátor a polícia o tom nevedia?
Choď na ruské stránky, ak neveríš o lavórovi
Kaťuše určite neboli prvé raketové zbrane.
Odporúčame