Tak, prečo sa ňou pred voľbami oháňal, že ju roztrhá, ak nevedel čo obsahuje? Žeby účelovo?
Tak, prečo sa ňou pred voľbami oháňal, že ju roztrhá, ak nevedel čo obsahuje? Žeby účelovo?
Rusofili, toto chcete? Toto chcete?
Rusofili, toto chcete? Toto chcete?
4x menší čo do počtu obyvateľov, rozlohou 8x či koľko menší menší štát s podporou odzbrojenej EU, napadne jadrovú mocnosť. To nevymyslíš, to je diagnóza.
Ani by som sa nečudoval, ak by si mal/a pravdu
Rusi nevedia nič, lebo už aj v moskve majú vypnutý internet.
A ukrajinci by mali zbombardovať v rusku to, čo vybudovali ukrajinci.
Noo! To už je len nejaký talón!
O akú polmiliardu Slovensko príde, však za tranzit už nedostaneme ani cent.
A neviem prečo by som sa mal trhať kvôli tomu, aby MOL mal mať lacnejšiu ropu.
Orban povedal, že nelegálne, tak nelegálne a hotovo!
Písali v komsomoľskej pravde?
Nepochopil?
To bolo prirovnanie, ako sa nakláda s zradcami.
Nemáš ty Ukrajinu ešte aj chladničke, či pod posteľou?
Prečo rusi nezavolajú zástupcov EU na rokovanie vlády? Žeby naplánovali nič proti EU?
Vieš ako sa hovorí takému čo vynáša informácie? ZRADCA!
Za vojny sa takí strieľajú na mieste!
V čom nemá pravdu, kto ským sa po voľbách v USA, plieskal po pleciach?
Kto blokuje 250 mil. pre Slovensko od EU za zbrane? Ja?
Až ukrajinci opravia ropovod a rus ho znova zbombarduje, zase bude na vine Zelenský?
Vajdi v azbuke písmeno "Z" alebo "V"
Žeby tí dvaja vykvákali putinovi rozsah poškodenia?
Zatiaľ tam, lieta iba kali a spol., vládným špeciálom pe istotu, mimo colnej kontroly.
Odporúčame