Ak si to nezachytil, tak vlakom do Poľska a potom ďalej.
Ak si to nezachytil, tak vlakom do Poľska a potom ďalej.
To nie sú ruskí trolli, to je smer sekta.
Chcel by som vidieť nás bez podpory EU, ako nás ťahá fico z EU.
Odrazu sa má EU zastať orbána, začo?
Skúsme byť objektívní. Zosumarizujme ako sa doteráz vyjadrovali fico a orbán na adresu Ukrajiny a Zelenského.
Ako my môžeme blokovať pôžičku, ktorú nedávame.
Tak mi to vysvetlí, aby som tomu rozumel aj ja.
Čerešničkou na torte je, ak putin odsúdi útok na Irán.
Čo chce robiť Naď, ak sa dostane do vlády, to vieš presne, ale to čo robí terajšia vláda nevidíš.
Fico kritizuje Zelenského za vyjadrenie na adresu orbána, ale zároveň jedným dychom dodáva "ale aj takzvanú ministerku zahraničných vecí EÚ Kaju Kallasovú". Na druhej strane ale aj chápem Zelenského, že mu " ujde" jazyk, ale ako reagovať na jedinca, ktorý sa Vám snaží ublížiť kde sa dá. Ale aj nerozumiem tomu, že na základe čoho môže orbán blokovať pôžičku, ak maďarsko, slovensko a česko sa na pôžičke nepodieľajú.
Bol Lipšic odsúdený za korupciu, alebo nejaký majetkový trestný čin?
Vieš si predstaviť futbalový mančaft, kde 2 hráči hrajú proti svojím. Aj v našom parlamente rozhoduje väčšina.
Viete si predstaviť tú províziu?
Čo plukovníka, generála zastrelili.
To si myslíš, že bez ruskej ropy zavrie MOL rafinériu?
Ani som netušil, že koľko má MOL akcionárov na Slovensku, keď toľkí bojujú za zisky MOL-u.
No, ak to povedal Szijjarto, tak to musí byť pravda.
Nebolí ťa hlava z rozmýšľania?
Máš podiely v MOL-e, cena ruskej ropy je okolo 44€ za barel brehy 72€, plus nižšie poplatky za tranzit ruskej ropy, a benzín a naftu máme drahší ako češi a poliaci. Kde je ten rozdiel v cene ,v zisku MOL-u? Tak prečo by som mal bojovať za zisky MOL-u? Takže kto je tu potom za idiota?
Máš na mysli čisté regály?
Odporúčame