Skôr by nám to malo pripomínať Kažimíra, za jeho pôsobenia sa zdaňovalo.
Skôr by nám to malo pripomínať Kažimíra, za jeho pôsobenia sa zdaňovalo.
Skôr by nám to malo pripomínať Kažimíra, za jeho pôsobenia sa zdaňovalo.
A T14 Armata už niekto videl?
ak si strelíš do hlavy, pomáha to vyvetrať hlavu (od blbých myšlienok).
Áno zobrali by. Lebo kde vládne propaganda absentuje rozum.
Nesľuboval Putin v nedeľu po vzbure, že nikomu sa nič nestane, či?
Som z toho nejaký zmätený. Poprosím o vysvetlenie, prečo pri žltačke nakazených zatvarajú na infekčnom a ľudí, ktorí prišli s nimi do styku vyšetrujú, či niesú nakazený, prípadne ich nechávajú v karanténe.
Šojgu nech si spomenie na Vietnam, keď protilietadlové rakety dodané Vietnamu obsluhovali sovietskí špecialisti. Vtedy nikto nevykrikoval, že ZSSR (rusko) je priamo zatiahnuté do vojny.
A to kde si v 73 zarábal 2100 v čistom, hneď po učňovke?
Treba lepšie preštudovať dejiny. Yankee preto stal pred Berlínom, lebo Stalin si vymedzil, že Berlín dobije červena armáda.
Ako zámočník si písal diplomovú prácu?
Máš pravdu, súdruhovia robotníci zarábali viac ako vzdelaní ľudia. Komunisti nepotrebovali vzdelaných ľudi, ktorí niečomu rozumeli, oni potrebovali masu súdruhov robotníkov.
A s tým podplácaním, ak by som nedal ja, tak by dal niekto iný, možno s lepším kádrovým profilom.
Nikto nenútil Maďarsko vstúpiť do EU, ani ho nik nenúti byť v EU. Ale ak si v nejakom spolku máš dodržiavať pravidla.
Ak si v nejakom spolku, máš dodržiavať stanovy spolku, hoci by to bol spolok výšivania obrusov. Ak nie, tak potom čau a pá.
Áno, a stál som v šóre ešte aj na toaletný papier a keď som chcel društevný byt,
, kompetentnému pracovníkovi som musel dať " všimné " 3000 Kčs, čo boli pre mňa 2 mesačné platy ( zmenový pracovník v energetike).
Opýtaj sa v rusku na cukor zo Saratova. Možno ti dôjde, kto má skúsenosti s výbušninami.
Ukrajinci chcú zničiť životné prostredia na územi, ktoré chcu obsadiť, to nevymyslíš, to je ..........
Nebolelo, toto vymyslieť?
Čo ešte robí v nemecku ak sa jej páči CCCP - vyhostiť.
Jasné, S300 je vrchol techniky u ktorého "net analógov mire".
Odporúčame