Kombajn je univerzálny zberací stroj, pozberá napríklad semiačka od veľkosti maku, redkvičky až po kukuricu.
Kombajn je univerzálny zberací stroj, pozberá napríklad semiačka od veľkosti maku, redkvičky až po kukuricu.
To skade mate takú blbosť. Pozrite sa na ruské stránky.
Už sa teším na to, až Fico a spol. zostaví vladu, achhh, pečené holuby po mesiaci vlády
A ako prišlo Rusko k uralu, sibíri a kaukazu?
Na východe sa hovorí" Ak je bida (bieda), tak do žida, keď je po (bidze) choď do čerta žide.
Tak to je postoj niektorých "slovákov" k USA.
Akože, nebolelo toto vymyslieť?
Nemusí sa vyhrážať, NATO je dobrovoľná organizácia, Turecko môže kedykoľvek vystúpiť.
Kinžal už asi bude iba história, rusi už pozatýkali tých, ktorí sa na tomto podvode podieľali.
Poniektorých je tu škoda, mali by byť minimálne niekde v MMF, medzinárodnej banke, prípadne v ďalších medzinárodných ekonomických inštitúciach.
Naštuduj si ako rusi prišli k uralu, zauraliu, sibíri, kaukazu atď. Možno budeš prekvapená.
Naštuduj si, ako prišli rusi k uralu, zauraliu, kavkazu, sibíri atď. Možno budeš prekvapený.
Ak tomu rozumiem, vybrakovaný američan má príjem 6-8 tis. $ a mysliací slovák 600 - 800€. Noo, hĺboká myšlienka, aby som sa išiel vybrakovať.
Však podľa prieskumu, Ruská federácia- náš vzor!
Rusi tiež, stačí si to trochu naštudovať.
Choď sa opýtať tych, ktorí maju obchody kde, chodia nakupovať, tých, čo im dodávajú energie, vodu, pripadne iný tovar a služby.
Však z NATO a EU nôžu vystúpiť hneď, stačí ,že pôjdu do Ruska a budú mať aj blahobyt.
Žiadná teritórialna obrana, Putin nikdy, opakujem nikdy, nerozda zbrane obyčajným ľuďom, lebo nevie ktorým smerom budú strieľať
Môžete sa na seba pozerať v zrkadle? Čo vidíte?
Odporúčame