Tato Smeracka banda sa zase preukazala. Namiesto znizovania dani pre ludi, zase pomoze spekulantom a DPHckarom. Namiesto jednej sadzby bude sadieb niekolko. No a samozrejme skonci to tak, ze namiesto jedleho oleja so sadzbou 5 percent, bude niekto carovat ako s motorovym, lebo sadza bude 23 percent.
DPHckari zo Smeru to maju premyslene. Zamestnanci to zaplatia, Smeraci sa prizivia, no a vôličov Smeru to nic nebude stat, lebo dane neplatia ale z nich ziju.
Krasna. Toto nevymysli nikto len dlhoprsty Smerak.,

