A? Co to dokazuje? Nic.Tvoje sracky som tam nenasiel,. :D TAklych publikacii si vygooglujem vsade mnoho.
A? Co to dokazuje? Nic.Tvoje sracky som tam nenasiel,. :D TAklych publikacii si vygooglujem vsade mnoho.
No nic mily hrasok. :D Mna platia za robotu, nie ako teba za sirenie Kremelskych dristov a sraciek. :D Rano vstavam do roboty, aby som Vas prizivnikov uzivil. :D A mohli ste mi posielat fotografie mliecka. :D
Maj sa pekne. :D Dnes si ma slusne pobavil. :D
Dalsia novinka. :D Vo vedeckych publikaciach sa nachadzaju emailove adresy Putinovych srackometov. :D
Aha, takze by si si urobil fiktivny email z nejakej publikacie? :D Och, tak to gratulujem. To uz prekonavas aj to mliecko. :D
Aha, takze potom ten problem ktory si si tu pred niekolkymi hodinami vymyslel, nie je problem. :D A tym padom bude Slovnaft vediet spracovat inu ropu a nie Putinkovu. :D
takze si vlastne klamal.
To nie su pochopitelne dovody., :D To su Tebou VYFABULOVANE dovody. :D Ak to nema nic spolocne s Putinom, tak preco to ma suvis len s americanmi? :D Lebo tak to do Tvojich halucniacii pasuje?
Tvoja publikacia v americkej firme uz je nieco ine? Alebo ani to si nepisal?
Znova opakujem. Najprv si tvrdil, ze Slovnaft nemoze spracovat inu ropu ako Putinkovu a dnes uz menia technologiu, aby to vedeli? Akoze pred dvomi hodinami to este neplatilo?
Cize ja by som mal povedat Slovnaftu, ze v Japonsku existuje doktor chcemie, ktory jednu hodinu vidi problem v spracovani ropy, ale o hodinu uz nie? Lebo staci vymenit nejake uchate trubky? :D
Ale ved si tvrdil, ze maju uchate trubky. :D Zrazu uz to nie je problem? Chlapce, Ty nemas schizofreniu?
Mily dezolatik. ;D Ja neviem, co si povedal. Ja len citam, co si tu napisal. :D Znova opakujem, len Ty dokazes hovorit textom.
Ja si nic nevymyslam. Pytal som sa, ze nechapem ako moze Kremlobot a milovnik Putina ako si Ty, pracovat na zlom zapade. :D A prisiel si s tym, ze Japonci nemaju amikov v laske. :D
Takze asi maju v laske Putina. :D Tam su proste vsetko Kremloboti? Co fotia mliecka? :D
Proste ja Ti vysmejem jeden exkrement, no a Ty hend vypustis dalsi. :D
Dole v diskusii mi sfotil nejaky svoj stolik a nejaym japonskym mlieckom. :D A to mal byt dokaz toho, ze ma titul PhD z chemie. :D Dokonca mi nukal, ze mi posle svoj vygenerovany email. :D Len uz nie IPcku. :D
No a prave som sa dozvedel dalsiu novotu. :D Preto je Japonsko plne Kremelskych botov, dezolatov a primitivnych fabulantov, lebo Japonci nemaju americanov v laske. :D Japonci miluju Putina. :D To som dostal ako vysvetlenie, preco robi Kremlobotov na zlom zapade. :D
Este dobre, ze sa v minulosti dozvedel o Nagasaki a Hirosime, aby si vedel vymysleit rozpravocku o tom, ako robi v ProPutinovskom Japonsku. :D
A ja z principu neverim Kremlobotom, klamarom, fabulantom a ludom, ktori prisdu s tym, ze len Putinkova ropa neupchava rury. :D Nejakou emulziou. :D
Skor si mi nukal svoju dizeratacku. :D A skoncime pri wikipedii? :D A fotografiach mliecka?
Vies mily trolik, najpr som podla teba nechapavy, no a zrazu uz sa tomu nikto nevenuje? A ja vrajk kluckujem. :D
Fotografiou si mi dokazoval to, ze si vraj doktor chcemie. :D To, v akej dimenzii sa nachadzas mi bolo cely cas uykradnute. :D Ja som Ti pislal fotku, ktora dokazuje, ze som na Marse. :D Len si akosi nepochopil tu ironiu.:D
Samozrejme. :D Japonci miluju Putina. :D Japonsko je urcite plne Putinovyuch trollov. :D Ako som pisal, a ja som kozmonaut. :D
No a vedomosti Vas trollov a fabulantov mat ani nechcem. :D Vies, ja som nikdy nedokazoval svoju odbornost fotografiou mliecka. :D Ani pastovanim z wikipedie. :D Pripadne telepatickym sposobom som rozhodoval, co kto chape a co nie. :D
No to je fakt. :D Ty ako chcemik mas tu najlepsiu odbornost na infekcne choroby. :D Alebo si popri telepatovi, aj lekar?
Ale fotografiou mliecka, mi tu svoju odbornbost dokazovali dezolat a troll prvykrat v zivote. :D Ani by som sa necudoval, keby sa z jeho Japonska vyklul Petrohrad. :D Zaujimave, ze IP adresu mi nenukal. Len fiktivne emaily. :D
Pre mna to nie je robota, ale konicek. :D Ludi ako je tento hrasok nemam rad len preto, lebo dokazu klamat tak, ze oklamu este aj samych seba.
Samozrejme, potom budeme pokracovat. :D Uz sa tesim na nove fabulacie. :D pripadne nove fotografie mliecka, ktore dokazuju Tvoj PhD titul. :D A moje kluckovanie, lebo nechcem si urobit gmail, kde mi posles svoje osobne informacie. :D A dizertacnu pracu o upchatych trubkach v Slofnafte, ktory je patentovany na Putinkovu ropu. :D
Odporúčame