Dakujem, aspon vidim kde si ziskal svoju odbornost chemika. :D Na Youtube. :D
HOvoria tam o Tvojich ASI tretinkach? Lebo som si nevsimol, zeby existovalo nieco, co podporuje Tvoje halucinacie. :D Ani tento Youtube Tvojej odbornosti.
Dakujem, aspon vidim kde si ziskal svoju odbornost chemika. :D Na Youtube. :D
HOvoria tam o Tvojich ASI tretinkach? Lebo som si nevsimol, zeby existovalo nieco, co podporuje Tvoje halucinacie. :D Ani tento Youtube Tvojej odbornosti.
Predstavte si, ze ked Kremlobot, dezolat a virtualny samozvany doktor chemie zacne prezentovat svoje halucinacie, ako nejaku samozrejmost a fakt, pricom ho niekto iny vysmeje, tak si ten Kremlobot zacne pripadat, ako pako? Mozno to nie je tym, ze si tak len pripada, ale ze nim aj je. :D Ak totiz tento Kremlobot a halucinator pise o svojich faktoch, tak pouzivat slovko ASI. :D To je pri faktoch velmi dolezite. Asi jedna tretina tam, asi druha tretina hen, asi tretia tretina tam. A takto sa vyjadruje clovek odbornik. :D
Vies, cistiarne odpadovych vod su postavene prave na tom, ze rozklladaju amoniak. :D Cisti sa tam aj ine svinstvo, ale nie to co si vymyslis. :D
Ja som nikde nebral za rovnake cistenie pitnej vody, aj ked nevidim dovod cistit nieco, co je pitne. :D No a cisticku odpoadovych vod. :D
Ja som pisal o tom, ze aj v prirode funguje denitrifikacia a nitrifikacia, ako samocistiaci efekt nielen v priehrade, ale aj v riekach. Uz len samotne okyslicovanie v riekach vodu cisti, lebo aj oxidacia je sposob upravy. :D
No a ako to vyzera? Normalne. Vies si to pozierat aj cez Googlemaps, co si mi sam odporucal. :D Alebo Tebe to v Japonsku nefunguje?
Mimochodom, nikde som nic za rovnake nebral. :D Ja totiz nepisem, ze nieco ASI funugje tak, no a potom z toho robim fakt. :D
Ty si sa proste rozhodol, ze to nefunguje a basta. Ty si proste taky majster svetla. :D
Vies o tom, ze voda do pody vsiaka? Sak si to sam tvrdil, ze sa raz tak kontaminuje a potom, ze sa tak zase filtruje. :D
|
Proste Tvoja voda raz visaka, inokedy nie, no a to zalezi od toho,a ko Ti kedy pasuje?
A to zase robim kovbojku, lebo to nie je vraj tretina, ale ASI tretina? Cize takto vyzera Tvoj fakt a samozrejmost. Tu asi tretina, tam asi tretina, hen asi tretina. :D
A Ty si doktor chemie. :D
Cize zase Tvoje vyfabulovane tretinky? Tym ze budes este raz opakovat Svoje vymysly, stanu sa akoze faktami?
Aha, takze Tvoje halucinacie o TRETINKACH Vody su samozrejmosti? Nevedel som,ze to co sa Ti prisnije a co si vyfabulujes je samozrejmost. :D
Pre mna je to totiz zabavna halucinacia, nie samozrejmost. Nikdy som o Tvojom tretinkovom deleni nepocul. :D Ale je mozne, ze to ucia na skole pre dezolatov. :D
No a je strasne, ked robim kovbojku z hraskovych vymyslov a fabulacii. :D Mal by som mu ich totiz verit, no a podporovat ho v tom, aby produkoval dalsie. :D Lebo on je na slovo vzaty odbornik, co dokazoval fotografiou s vymazanymi metaudajmi na ktorych je mliecko. :D To su vsetci Kremloboti tak vytreti?
Aloebo nebodaj robim kovbojku z toho, ze si nieco vymyslas? To je streasne,ze?!
Napisal som Ti, ze cez atmosfericke zrazky. :D
PS: No Ty vies presne, ze niekto pouziva vylucovace, alebo ze denitrifikacia nefunguje, pripadne vies, uz nepresne nieco o tretinkach. :D
MNe to skor pripada, ze cucas z prsta. :D Ako to mazanie metaudajov. :D
VOda sa do priehrad dostava len z riek. :D Tak sa dostava len cez podu. :D A najprv sa podla hraska najprv kontamionuje a potom zrazu v tej pode filtruje. :D Oj, no a zabudol som, ze Cistiarne odpadovych vod podla neho nefunguju. :D
Neveril som, ze niekto v halucinovani a fabulovani MINDRAKA dokaze prekonat. :D Myslil som sa. HRASOK to predsalen dokazal. :D
Zase ukazujes svoju neznalost. Vies, ze v kazdej pitnej vode su dusicnany, tazke kovy a podobne dobrotky. Ale su pod urcitu koncentraciu pod ktorou sa povazuje, ze tam tie tazke kovy a dusuicnany nie su - aj ked tam v malickom mnozstve su.
TAKZE TOTO SI NEPISAL TY?
Aha, cize vlastne cisticky odpadovych vod podla Teba vlastne nefunguju. :D Lebo Ty si sa tak rozhodol. :D Takze to je tak, ako si to Ty samozvany chemik a virtualny doktor predsatvujes?
Ale ja Ti to nemozem povedat. .D Len napisat. Voda si predstav pada aj z neba. :D Volaju sa to atmosfericke zrazky. :D A nie je ich asi tretina, ani len tak ako si vymyslis.
Cize asi? Proste z Tovjich FAKTOV je ASI? Doteraz si tvrdil, ze davas fakt y a razu je to ASI?
Proste Ty si sa rozhodol, ze kazda voda obsahuje dusicnany, lebo Ti to tak pasuje. :D No a prezentujes to ako fakt, aj ked je to asi 1/3 nejakej vody. :D
No samozrejme, ze ja nechapem vymysly a halucinacie Kremlobota a fabulatora. :D TO, ze voda prsi z neba na zem, teda aj na povrch priehrady Ta asi ani raz nenapadlo? Ci Ty si sa rozhodo, ze to tak nie je? Oj, Ty si s arozhodo,l ze je to nepatrne mznostvo. :D Alebo asi nepatrne mnoazstvo?
VIes moj zlaty, voda ktora sa dostava do priehrady, cez podu ani prejst nemusi. :D Si predstav. Keby totiz vsiakla do podlozia, asi tazko sa zazrakom objavi v priehrade. :D
MIly dezolat. :D Denitrifikacia a nitrifikacia sluzin na rozklad amoniaku na dusicnany a dusitani. :D Nie naopak. :D
Keby si nebol dezolat, ale ozajstny chcemik asi by si vedel, ako funguje cistenie odpadovaj vody. :D PRave nitrifikaciou a denitrifikaciou sa odpadova voda cisti. :D
TAkze evidentne netusis, ako to funguje. :D
Cize Tvoje halucinacie o tretinkach vody su akoze fakty? A to si sa Ty len tak rozhodol?
Cize Ty nbapises koninu o tretinkach vody, pripadne das nejaky priklad vedeckej studie, no a uz je to fakt?
Mily moj dezolatik. :D Povodne vznikaju preto, lebo poda ma hydrofyziklane vlastnosti medzi ktore patri aj porovistost, ci kapilarna kapacita, kapilarnu nasiakovast, no a kopu dalsich. :D Kedze sa v pode vyskytuje mnoho hodnin, tak poda dokaze akumulovat len urcite mnozstvo vody. Ale tomu sa venuje hydrogeologia. :D Ja nie som hydrogeologog.
POvodne tu mame teda preto, lebo bud sme zaplnili akumulacne moznosti pody, alebo sme vytvorili spevnene plochy, kde nemoze vsakovat. :D Preto povodne vznikaju hlavne tam, kde zrazu niekto postavil vela domov. Nie kdesi v horach. :D
A ano, fungujes tak, ze si neskutocne vymsylas. :D Tvoje tretinky vody to dokazuju. :D
Cize to je asi 1/3? Clovece Ty cuckas z prsta jedna RADOST. :D podelil si si to na tretinky a uz mas vysledok. :D
Cize podla Teba do strku bude vsiakat voda rovnako, ako do ilu? Presne 1/3?
Chlapce, to mi chces tvrdit, ze tieto Tvojer koniny sa ucia na ZS? To je aka skola? Pre debilov?
Oedkedy je podporchova kvalitnejsia, ked podla Teba ma vela dusicnanov? Ved sa tam dostali cez podu. A zrazu je uz prefiltrovana? Nejako si chlapce odporujes. Raz sa dazdova voda kontaminuje cez podu, no a raz sa cez podu cisti a filtruje? To taketo debility vraj ucia?
Dusicnany ano. :D Aj v beznej prirode totiz funguje nitrifikacia a denitrifikacia. :D
Lenze to by si vedel, keby si bol chemik a nie deozolat a halucinator. :D
Samozrejme. Moja plytkost vychadza z toho, ze sa rehocem na Tvojich dohjadoch a dojmoch. Ako si prisiel na to,o ze voda ktora prsi z neba, je len nepatrna cas mnozstva vody v priehrade? To si sa sam takto rozhodol? Alebo take ucia v skole pre dezolatov?
Cize povodne vznikaju tak, ako sa Ty rozhodujes? Proste voda ktora priteka a jej je vela, tak stupa hladina? Take nieco, co visakavost podlozia, alebo kolektor si asi v zivote nepocul, ze?! :D
Samozrejme ze som zufalec. :D Takto som sa uz davno nenasmial ako z Tvojich kydov a halucinacii. :D Cize ja mam pozorovat prirodu a potom pridem na Tvoje halucnaicie a vymsyly? A tie sa vraj ucia dokonca na ZS? To som nevedel, ze na zakladkach ucia dristy Kremlobotov a halucinatorov z internetu. :D
Odporúčame