Ano stale si to nevysvetlil, preco. Len si zase napisal nieco, co s tym nesuvisi. :D A odviedol si pozornost od toho, ako dobre zapadnes Ty Putinofil medzi Japoncov, ktori neznasaju americanov. :D
Ano stale si to nevysvetlil, preco. Len si zase napisal nieco, co s tym nesuvisi. :D A odviedol si pozornost od toho, ako dobre zapadnes Ty Putinofil medzi Japoncov, ktori neznasaju americanov. :D
Ako moze byt Putin niekomu ukranuty, ked tam Tu Putinista tak dobre zapadnes? Ze si kakas do prispevkov si nevsimas?
Japonci mali konflikt jak s Cinou, tak s Amikmi, tak aj s Rusmi. :D Preco by mali nenavidiet len amikov si neprezeradil. :D Lebo tam vraj dobre pasujes! :D
Takze co sa tyka vojny, asi nemiluju ani Putina, ako to tu prezentujes. Akurat si zase rozvinul nieco, co dokazuje Tvoje halucinacie. Takze je to sice super, ale stale nechapem ako Ty Kremlobot a Putinofil dobre zapadnes v Japonsku. :D S fotografiou mliecka. :D
LKazdy púohrda parazitmi ktori sa na nom prizivuju. :D Preto Vas Smerakov nemame radi.
Samozrejme. :D Ked za zradcu oznaci nezamestnany neonacista niekoho, tak to tak musi byt. :D
A neboj sa. Pod Vasu Kremlobotiu uroven sa uz spadnut neda. :D Ja si nevymyslam tituly doktora, ani dezinfekciu infraziaricom. Ani upchate trubku v Slvnafte, lebo uz nema Putinkovu ropu. :D
To je ten problem. Vase Kremlobotie sracky vysmievam. Preto som dokonca idiot. :D
TAkze znova opakujem, oznacenie za idiota betiem od takych ako si Ty za obrovsku poklonu. Aj ked mi je jasne, ze tuto dpoveda asi len tazko pochopis. :D
Ale ved ja som Ta tu pochvalil. Nasiel sa tu este vacsi primitiv a fabulant ako si Ty. :D
Japonci nemaju americanov velmi radi. Cize nemaj o to obavu, zapadnem tu.
hrach
23:54
Takze Kremloboti dobre zapadnu v Japonsku, lebo tam neznasaju americanov. :D Ale on o laske k putinovi nepisal, len to ze tam dobre zapadne. :D Medzi Kremlobotov. :D
Ked ukazete Kremloibotovi, ze je mentalne naruseny, tak on sa tym zacne este aj chvalit. :D
A samozrejme ja som natvrdly. lebo nechapem lasku uboheho trolla a klamara k Putinovi, ani jeho vymysly o tom, aky je to uspesny doktor chcemik v Japonsku. :D A neverim fotografii s mlieckom. :D
A este som zabudol, ze som natvrdly lebo sa smejem z vymyslov primitivnych Putinovych trollov. :D Takych, ktori maju 25 rocne skusenosti na zlom zapade. :D A vedia googlovat vedecke publikacie, aj ked to s nimi nema nic spolocne. :D
A ked budete dobri, poslu vam fotografiu miecka, ako dokaz toho ze maju doktorat z chcemie.
Mozem uz len poslednu otazku? Preco su Kremloboti a Putinovi milovnici tak zadubeni a primitivni, ze ked im clovek napluje do ksichtu, tak zacnu tvrdit ze prsi?
Ak sa Kremlobota opytate, preco pracuje na zlom zapade, tak pride s tym, ze tam nemiluju Americanov, akoby to malo s niecim suvis. "D Dokonca v tom Japonsku kremloboti vraj dobre zapadnu. Takze asi tam miluju Putina a jeho sracky. :D
Kremloboti a Putinofili by sa mohli venovat pisanu romanov a fikcie. :D Halucinovanie im ide velmi dobre.
Takze si znova opastoval svoju halucinaciu o upchatych trubkach? Najprv ma Slovnaft problem,no a potom uz nema?
Znova si zopakoval svoje halucinacie a vymysly?
Samozrejme. :D nechapem, preco to tu potom pastujes. :D Tvoje klamstva a fabulacie sa tu daju bezne overit. :D Dristy o tom, ako Japonci neznasaju americanov, ale miluju Putina a Vas Putinovych trollov siu velmi uzasne. :D
Zaujiamave je to, ze na Rusko Japonsku vojnu si uz neragoval. :D
Tam Tvoje pastovanie, uz akosi nepostacovalo? >D
Ak najdete Putinovho trolla, ako klame tak ste natvrdli. :D Ked vysmejete jeho upchavanie trubiek, tak uz nerozumiete nicomu. :D dezolatovi od Putina staci fotografia mliecka, aby dokazoval svoj doktorat z chcemie. :D
Tol;kpo sraciek,. ako od Kremlobota hraska som uz davno nevidel. :D
Kde klamem? V com klamem?
Ano moja rodina je na mna hrda, lebo nevychovala klamara fabulanta a prizivnika ako ta Tvoja. :D
Hore si nedal nasu komunikaciu, len si opastoval svoje halucinacie. :D
Cize si zopakoval svoje halucinacie a vymysly. :D Je to velmi krasne.
Ale mam dobru spravu pre MINDRAKA. :D V dezolatizme, primitivizme a fabulaciach konecne nasiel prekonavatela. :D Dokonca som sa dozvedel, ze samozvany doktor chemik z Japonska je odnbornikom aj na infekcne choroby. :D NIelen na ropu,. telepatiu a nenavist Japoncov voci amikom a lasku k smradlavemu Putinovi. :D A ked budete dobri, dostanete fotku mliecka.
Ze zase ma putinko patent na nieco, co ini nemaju. :D Taky zazrak proste. Rovno z Kremla. :D
Preco nori nemaju vylucovace? Lebo Ty si sa tak rozhodol?
Dozvedel som sa dalsiu mudrost od Hraska. :D Japonci kvoli II., svetovej neznasaju amikov. :D Ale miluju Putina, aj ked malo Rusko s Japonskom tiez vojnu. :D Proste dezolati sa nezapru. :D
A samozrejme, najhprv ma slovnaft problem, lebo sa mu upchaju trubku z nie Putinovej ropy. :D A potom staci vymenit trubky. :D
Taktiez maju Putinovci nejaky vylucovat uhlovodikov siry, ale nikto iny ho uz nema. :D
Putinovi srackometi, ktori ziju na zlom zapade a robia pre zle americke firmy, uz nepoznahu hranice svojej fantazie. :D Hrach to doviedol do dokonalosti :D
Inak to Tvoje mliecko bolo lepsie. :D Vygooglovat nieco, dokazem aj ja. :D Len som nikdy nebol taky natvrdly, zeby som tym dokazoval nieco celkom ine. :D
Som natvrdly? Sak si tvrdil, ze sraci vymenit trubky, lebo sa upchavaju. :D
No a s tou natvrdlsostou suhlasim. :D Tvrdohlavo odmietam chapat prejavy fabulantov, trollov a vymyslenikov. :D Raz ma Slovfnafto problem, potom uz nie? A japonci bojovali len s amikmi uz s Rusmi nie?
Vies, takych ako si Ty je tu kopa. :D Ste neskutocne ubohi fabulanti. :D
Uz som Ti dolu pisal, ze na zaklade Hirosimy a Nagasaky si sai vynyslel rozpravku. :D VIes o tom, ze je to priehladne a smiesne?:
To, ze Ja ponci bojovali protri Rusku si akosi zabudol. :D Dodnes sa sporiao niektore ostrovy. :D
Tvoje sracky su neskutocne.,
Odporúčame