Mily trolik a nepracujuci Smrrak. Ja textom neviem hovorit. Len pisat. Asi to Tebe nedoslo. :D
Pleties ai rovnako ako Stanek chenicke procesy s emociami. Rovnako ako on tomu nerozumies.
A peniaze sa vyrabaju pracou. To je to naco mate Vy Smeraci alergiu. S amerikou ci ruskom to nema nic spolocne. Keby si niekedy aspon raz v zivote pracoval, tak by si to vedel mily Smeracik.

