Putinkovi vojacikovia uz dopadli. :D NIe vsetci stihli pobrat pracky. :D
Putinkovi vojacikovia uz dopadli. :D NIe vsetci stihli pobrat pracky. :D
Zase som sa dnes dozvedel same novoty. :D Elektrina sem ide z Ruska. :D Nie uran z Kazachstanu. Taktiez som sa dozvedel, ze ked nemilujete a neuspevujete transku Blanara s dedom Lavrovom, tak ste vraj uchylak. Zdravy jedinec je len ten, co tuto pornodvojicu ospevuje. :D Samozrejme taktiez to mam v hlave popletene a som nervozny. Lebo reagujem na dezolatske halucinacie Kremlobotov. :D
Bavi ma to. :D Milujem vytacat zadubenych dezolatov. :D
Liberal narodovec. :D Samozrejme. :D Ty si skor OXYMORON. :D
Ale ja nevidim rozdiel medzi Ukrajinsky nacistom, Tebou Slovenskym nacistom, ani Putinom Ruskym nacistom. :D
Samozrejme, Vy samozvani internetovi odbornici o tom viete svoje. ;D
Dole Tvoj kolega v hluposti dezinfikoval infraziaricom. :D Ty budes iny odbornik na fajzer. :D
Zeby dalsi ozraty Putinov troll? :D
Ty si postavil tak prd. :D Mochovce ste tunelovali.
Ty pises nie hovoris. :D A uzivas vela drog. Ty mozes povedat tak akurat svoje halucinacie a vymysly. :D
Za toho chudaka nedonoseneho dakujem. :D Beriem to ako poklonu od Stavitela JE, ktory ich stavia vo vlastnych snoch. :D
Vies, ja som totiz kozmonaut. :D
Kde si ospovevoval porno tranky? :D Ved tu na diskusii, kde si chvalil Blanara s Lavrovom. :D
Tebe ked naplujem medzi oci, tak zacnes tvrdit, ze zacalo prstat. :D
Ty tu obtaqzujes Kremlobotou propagandou, ale to nevadi? :D Ja Ti len ukazujem., co ste za uchylakov. :D Je to moja vina, ze si uchyl, ako Blaha? :D
Zabavne, ked demokraciu komentujete Vy, neonacisti a komunisti. :D
Chlapce, toto sa deje v Tvojej dimenzii? :D
Ak je to zbytocne, preco si potom taky urevany a uplakany? :D
Ved je. :D Sme celemu svetu na smiech a rozumnym na plac. :D BLanar sa ako transka foti s uchylnym dedom Lavrovom. :D Estok chytil vsetkych nula migrantov. :D No a Fico sa uz pol roka stara o zlepsenie nasej zivotnej urovne tak, ze meni trestny zakon. :D
To by sa Vam dezolatom pacilo. :D Zlikvidovat opoziciu. :D
Polozim Ti otazku. Kto by Ta potom zivil?
Preco potom pises Ty tak, akoby si o tom rozhodoval Ty? :D
Cize SU25 su uz raketami? Ked ma Putinko kozmicke sily. :D
MIly dezolatik. :D Ty sa chodievas ako Kotlebovec kupat s kamosmi do virivky. :D Este tu fotku potom davate na internet. :D
A pocuvat dezolata ako si Ty, na textovom fore neviem, no a ani nechcem. :D Asi by si mal uzivat menej drog. Nebude sa Ti snivat o detoch. :D
Ale ved tymi cislami ste sa chvalili Vy sami. :D
??? Ty si to este stale nepochopil? Ved Smer je plny pohlavnych organov. :D Vas aj keby chcem inteligentne urazit, tak sa to nedal, lebo to nepochopis. :D
On to len veselo ignoruje. :D Co dezolatovi nepasuje, to zacne ignorovat. :D
Odporúčame