Parazit, ako parazit. :D Ja by som nedal polnohospodarom nic. Ak ches podnikat, tak podnikaj. Ak to nevies tak to nerob.
Je zabavne, ako sa Vy dezolati, komunisti a socialisti zrazu zastavate neschopnych zivnostnikov a podnikatelov. :D
Parazit, ako parazit. :D Ja by som nedal polnohospodarom nic. Ak ches podnikat, tak podnikaj. Ak to nevies tak to nerob.
Je zabavne, ako sa Vy dezolati, komunisti a socialisti zrazu zastavate neschopnych zivnostnikov a podnikatelov. :D
Ak vidim dvoch uchylnych ministrov, jeden je transka a druhy konska hlava, tak je to ciste porno. :D
Nemusim sa dat liecit. :D Hlavne ked mi to radi aniekto ako si Ty. :D
To co tu predvadzam? Ze Vas trollov a dezolatov vytacam? Ze tu ospevujes porno? To je moja vina, ze to mas pomiesane v makovicke?
Ak by to pravda nebola, asi by to Vas dezolatov a uchylakov nevytacalo. :D
To si musel dat na to nechutne porno este aj dalsi link? :D
A kedze to s tou ideligenciou ide stale dolu vodou, tak sme si zvolili Fica. :D
Prjekt EU sa na nic nezvrhol. :D Zvrhlo sa len to, ze Vase ego daleko preskocilo Vase inteligencne schopnosti. :D
No Fica v tom Cesku vitali. :D Slinami a pluvancami. :D
Skus to napisat tak, aby sa tomu dalo rozumiet? :D Lebo ak mam pochopit co si napisal, asi by si nesmel pisat hluposti. :D
???????????? Akoze nie? Ved tato diskusia je plna Tvojich ospevnych od na stretnutie Conchity Blanara s konskou hlavou Lavrovom. :D
Ako chces platit odvody zo svojej socialky a invalidneho dochodku? :D
Chlapce, na to aby si platil, by si musel najprv pracovat a nie fabulovat. :D
Dalsi clanok zo ZEM a VEK. :D
Odkedy je tocenie uchylneho porna nejakym rokovanim? :D
Skus sa spytat Mindracika kolegu v dezolatizme. :D Ja som neprisiel s napadom dezinfikovat infraziaricom, ako Vy dezolati. :D
Chlapce, len sa z Vas rehocem. Preto si taky vytoceny. :D
Zaujimave, ze Ty ospevujes porno Blanara s Lavrovom, ale ja som nakoniec uchyl? :D
Ty nemas problem nadavat, klamat a fabulovat, ale zrazu sa odvolavas na admina? :D
Dokonca obtazujes ludi dristami, ale nakoniec je niekto iny obtazovatelom? :D Tvoje pastovanie halucinacii, uz nie je obtazovanim?
;D Vacsina zniceny hufnic z dezolatskej dimenzie. :D Ze ZEM a VEK. :D Strasne som sa narehotal. >:D
Prave som sa dozvedel, ze som ubohy a plytky kreten. :D Lebo sa povysujem nad hlupakov. :D Dalsi prejav "dezolatskej mudrosti" v podani cloveka, ktory sa sam nazval liberalom a narodovcom. :D
On je taky slnieckar neonacista. :D Alebo taky teply heterak. :D
Ale ja sa nad Teba nepovysujem. ;D To by som sa musel totiz dost znizit. :D
Ak mi niekto ako Ty nadava do kretenov, tak to beriem ako poklonu. :D Ty ako samozvany odbornik a majster svetla o tom vies svoje. :D
Som plytku a ubohy. :D Lebo som sa musel znizit na Tvoju uroven. :D
Aku opozicnu stranu chces v krajine, ktora sa dva roky ledva brani tupemu neonacistovi? :D To akoby si chcel, zeby bol Blanar zenou. :D
A referendum o tom, aby sme Vam zrusili socialne davky by si nedal? :D
Odporúčame