:D Dalsi super vtip. :D Mysliaci Smerak je nieco, ako tie Ukrajinske biolabaky. :D Alebo Colombova zena. NIkto nikdy ziadneho nevidel. :D
:D Dalsi super vtip. :D Mysliaci Smerak je nieco, ako tie Ukrajinske biolabaky. :D Alebo Colombova zena. NIkto nikdy ziadneho nevidel. :D
Vidim, ze Smeraci ste dlho treli biedu, ked sa uz neviete dockat FIcovychu socialnych balickov z penazi pracujucich. :D
Je zabavne, ked to o mne napiseds Ty, nepracujuci Smeracik. :D Kolaborujuci s Putinom a jeho neonacZistami. :D UZ sa neviete dockat socialnych balickov od Fica? :D
Nepomoze mi to. :D Paraziti Smeraci vycuchaju kazdy cent. :D Aby mali na svoje socialne balicky, ci zisku pre PENTU. :D A nam pracujucim ostava len zivit Vas. :D
Dobry vtip s tym myslenim. :D Davno som sa tak nenasmial, ze Smerak co vie aj mysliet. .D
POlicajny teror? To mali vsetko ututlavat a zametat pod koberec, ako za Gaspara? Policia nie je na vysetrovanie, ale na zametanie? :D
PRacujuci clovek si colu nikdy nevyberie, zato paraziti sa v nej vyzivaju. :D
Stranu nadora tu mame. :D Ved Smer vyhral volby. My ostatni pracujuci mame demokraticke zmyslanie, preto nechame nepracujucich Smerakov nas okradat a parazitovat na nas. :D Aby ste neumreli od hladu.
Akurat, ze v PS nie su karierni politici ktori v zivote nepracovali, tak ako napriklad Blaha v Smere. :D Asi si ich pleties s kolegami zo Smeru. :D Ty asi tak pracujes, jaku mas gramatiku. :D
Samozrejme, ved mi SMeraci zoberu cely moj plat a rozdaju Vam nepracujucim darmozracom. :D Preto nikto co pracuje Smerakov nevolil. :D
Ved preto sa tlacili k moci. :D Mozes potom beztrestne kradnut. Odnesie si to nejaky novinar, statny rozpocet a zahranicny dlh. :D Tak ako po kazdej Ficohrozovlade. :D
No ved Fico si svojich dokonca branil. .D Na Bodorovej chate. :D A ked pil Colu na Vazovovej. :D
Blaha sa nesprava, on len parazituje. :D
:D Elohim? :D TO Vas take ucia na Putinovej ambasade? :D
No KDH ma na vyber. :D Bud sa prida k zlodejom, mafianom a parazitom zo Smeru, co im prinesie akurat tak financny zisk pre mecenasov, no a v dalsich volbach zomru. Alebo sa prida na stranu PS a teda zacne potlacat vlastne ortodoxno konzervativne napady. :D Co ich volici preziju skor, ako Ficove dlhe prsty. :D
Ta Putinova nic moc. :D Zatial len rozdavaju toaletny papier zvany rubel, aby za nich klamali domaci trolli. :D
A to taketo halucinacie cistas kde? :D Blahov facebook? :D Alebo to rovno dostavate v manuali na SUmracnej? :D
Najviac migrantov sme tu nali v roku 2016. :D A to vtedy kradli Tvoji milovani. :D Od toho roku nam dokonca zacala klesat zivotna uroven. :D
Chudaci, ani nevedeli ako sa dostali k parlamentnym kreslam. :D Volici SNS su evidentne rovnako zabudlivi a bez sebareflexie, ako volici Smeru. :D
Co sa tyka slopania, tak Fica uz nikto neprekona. :D Ten bol ozraty cely cas, no a to asi z alkoholickej Coly u Hascaka. :D
Nevydrzia. :D Tak ako to bolo s Radicovou, bude to aj s Matovicom. :D Len Smeraci mozu si robit to, co inym zakazuju. :D Smeraci nemaju totiz sebareflexiu.
Presne tak. :D Nasi domaci dezolati, chcete proste k Rusku a hotovo. :D
Nie sankcie, len menej europskych dotacii pre kamaratov a mecesnasov. :D
Odporúčame