V Smere Vam nepovedali, ze uz davno zomrel? :D A az po jeho smrti zistili, ze nemal pravdu. :D Chudak Blaha, zase Vam to na prednaske poplietol. :D
V Smere Vam nepovedali, ze uz davno zomrel? :D A az po jeho smrti zistili, ze nemal pravdu. :D Chudak Blaha, zase Vam to na prednaske poplietol. :D
Ale naco by si chodil do prace, ked Ti da FIco stedru socialku a socialny balicek. :D NA Slovensku jie len VW? To je smutne po 12 rokoch Ficovlady. :D
VIdim podla reakcii dolu, ze Smeraci su uz tak vyhladovani, ze sa nevedia dockat zvysovania socialnych davok a novych socialnych balickov pre neprisposobivych. :D
Nepozeras do zrkadla? :D Alebo len trpis Daltonizmom? :D
Jasne, Ty si zil aj v NY. :D Vy SMeraci mate velmi bohatu fantaziu. Asi preto sa Vam uz nezmestilo miesto na sebareflexiu. :D
Ja som pisal o robote, nie o COCACOLE. :D Evidentne sa Vam Smerakom pletu este aj prispevky. :D
Zasadne NEPRACUJES, mas na to alergiu. :D
Samozrejme, preto Vas trollikov fackujem tak do ruzova. :D
Samozrejme, moj susede je rovno Soros. :D A tiez byvame u DPHackara ako Fico s Kocnerom. :D
Mna napada vela veci, len je problem s tym, aby ste ich vobec pochopili. :D
Seriozny clanok nevies dat? :D Len pastujes halucinacie? Ved Vy trolli SME necitate. :D Alebo len ked sa jedna o to, co Vam propagandistom a klamarom pasuje? :D
Preto na nu maju vsetci Smeraci alergiu a vyhybate sa jej. :D
Jasne, FIcov neonaczisa ACADEMICUS zrazu cita SME. :D DObre som sa narehotal. :D
:D Dalsi super vtip. :D Mysliaci Smerak je nieco, ako tie Ukrajinske biolabaky. :D Alebo Colombova zena. NIkto nikdy ziadneho nevidel. :D
Vidim, ze Smeraci ste dlho treli biedu, ked sa uz neviete dockat FIcovychu socialnych balickov z penazi pracujucich. :D
Je zabavne, ked to o mne napiseds Ty, nepracujuci Smeracik. :D Kolaborujuci s Putinom a jeho neonacZistami. :D UZ sa neviete dockat socialnych balickov od Fica? :D
Nepomoze mi to. :D Paraziti Smeraci vycuchaju kazdy cent. :D Aby mali na svoje socialne balicky, ci zisku pre PENTU. :D A nam pracujucim ostava len zivit Vas. :D
Dobry vtip s tym myslenim. :D Davno som sa tak nenasmial, ze Smerak co vie aj mysliet. .D
POlicajny teror? To mali vsetko ututlavat a zametat pod koberec, ako za Gaspara? Policia nie je na vysetrovanie, ale na zametanie? :D
PRacujuci clovek si colu nikdy nevyberie, zato paraziti sa v nej vyzivaju. :D
Stranu nadora tu mame. :D Ved Smer vyhral volby. My ostatni pracujuci mame demokraticke zmyslanie, preto nechame nepracujucich Smerakov nas okradat a parazitovat na nas. :D Aby ste neumreli od hladu.
Akurat, ze v PS nie su karierni politici ktori v zivote nepracovali, tak ako napriklad Blaha v Smere. :D Asi si ich pleties s kolegami zo Smeru. :D Ty asi tak pracujes, jaku mas gramatiku. :D
Samozrejme, ved mi SMeraci zoberu cely moj plat a rozdaju Vam nepracujucim darmozracom. :D Preto nikto co pracuje Smerakov nevolil. :D
Ved preto sa tlacili k moci. :D Mozes potom beztrestne kradnut. Odnesie si to nejaky novinar, statny rozpocet a zahranicny dlh. :D Tak ako po kazdej Ficohrozovlade. :D
Odporúčame