No z Vas Smerakov srsi laska jedine k Putinovi a k mafianom. :D
Ja len pisem o Vas to, ako vyzerate. :D Za Vas smrad nemozem.
No z Vas Smerakov srsi laska jedine k Putinovi a k mafianom. :D
Ja len pisem o Vas to, ako vyzerate. :D Za Vas smrad nemozem.
Skor ma zaujam Ficov smrad. :D Siri ho kade tade a stale nie a nie ho vyvetrat. :D Same klamstva, smrad a vrazdenie nepohodlnych novinarov. :D Toto je vysledok Smerovladnutia :D
PS: A este socialne balicky pre nesprisposobivych, ci zakon o povinne zdravotnej sluzbe pre PENTU.
Keby som mal krvave oci, tak by som bol Smerak a klamal by som kade-tade. :D Ja svojimi ocami vidim realitu a neprekrucam ju ako Ty. :D Neklamem a hlavne NEZABUDAM. :D Na nahravky Fica v Gorile, ci Bodorovej chate. :D Nezabudam na to, ako Fico nebude v politike uz v roku 2014. :D
A narozdiel od Teba si nenechavam kadit na hlavu. :D
FIco je rovnaky smrad, ako saso z Trnavy. :D A to nie je poklona, ked ho k FIcovi prirovnavam, aby sa TI to zrazu v hlavicke neobjavilo. :D
Az na to, ze kym Caputovej to nema s cim pomoct, tak FIcosmradik si robi predvolebnu kampan. :D TUpi ludia, ktori naleteli na Blahovu fotku s autom pre USA Ambasadov sa raduju, ale ignoruju Ficove navstevy Ameriky, fotenie sa v bileom dome a nakupovanie americkej vojenskej techniky. :D Za Ficovu zlodejinu moze vlastne Caputova. Nebyt jej, tak chudacik FIco vobec nekradne a nedefrauduje. :D
Zato verit mafianovi a klamarovi FIcovi, ktory klame kade pride. :D Ved podla jeho vlastnych slov uz nie je v politike od roku 2014. :D Alebo Vam to Smeracikom dubacikom nevadi? :D
https://www.youtube.com/watch?v=R71fHb2-zHU
TU ho mas smrada, ako sa Ti dusuje.
Smeraci sa velmi nevyznamenali, ked uz zamestnavaju takych tupych trollov ako he Gougou a Mindrak01. :D TO uz to fakt mozhli vsadit aj na Vaskyho. :D
Jasne, Ty nie si ani volic Fica ani Uhrika. :D Ty ich len z duse a do krvi obranujes a propagujes. :D
Chlapce, jedno je schizofrenia a to je choroba. Ale Tvoje nutkanie stale klamat sa nazyva oportunizmus a pokrytectvo. :D
Zabavne, ked mi Ty komunista zmutovany na neonacistu ides nadavat do exkremistov. :D Alebo to je od Teba akoze poklona? :D
Zeby som bol taky nacengany, az z toho rozculujem Smerackych smradotrollov bez mozgu? :D
Alebo to mate na Sumracnej dnes len zly den? :D
Mozno keby im Smeraci nevyrabali tie teple uradnicke stolicky ako na beziacom pase, tak by si museli hladat normalnu pracu. Ako to robia nevolici Smeru. :D
Ale ved ja som sa s Tebou nezrazil. :D Fico tu rajzoval 12 rokov. :D Alebo tak daleko Tvoja pamat nesiaha?
Mozno by to chcelo, aby si vyuzival Google, ked si nedokazes pamatat veci stare viac ako jeden tyzden. :D
Skus sa toho SMerosmradu zbavit. Nikto totiz nerajzoval na SLovensku tak dlho ako Ficosmrad. Albeo neviete napocitat ani do 12?
Myslenie nie je silnou strankou Smerakov. :D
Vlakuy zadarmo su orkadanie pracujucich ludi. :D Tato banda to mohla vyriesit rovnako, ako FIco za 12 rokov divoku privatizaciu. :D
O statnom dlhu nekvakaj. :D FIco urobil z dlhu 53 miliard dlh 113 miliard. :D To u nas nedokazal ani Matovic s Meciarom a Dzurindom dokopy.
Ak by som robil zo seba tutka, asi by Ta to trola tak nerozculovalo. Ja som Ti napisal fakty, a cisla. Ty halucinacie a Smeracku smradlavu propagandu.
ZDROJ: https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Tu mas cisla, ako FIco raboval.
On nie je DOCENT prava. :D Zase klamete. :D Robil dizertacku na SBSku. :D Aspon by ste mali vediet, co ten Vas milovany Smrad vystudoval, ako prizivnik.
Fico sa nezmenil. on bol taky vzdy. :D Jeho dlhe prsty a prislusnost k mafii bola dokazana uz v roku 2012, ked vysla na verejnost nahrvka, kde si hrkuta s Hascakom v Gorile o sponzorovani Smeru. :D Videa z Bodrovej chaty uz boli len perlicka na torte.
No je to mozne, ze je tak v Smerackej dimenzii. :D Tam je totiz prezidentom FIcosmrad, ktory v roku 2016 nekandidoval, lebo od roku 2014 uz nie je v politike. :D
Smeraci maju pamat, ktora siaha maximalne tak tyzden dozadu. :D Potom pride do pamatoveho registra overflow a musia vsetko vymazat. .D
A co by tu robili? :D Pracovali a makali na komunistov a neonacistov, ktori pracovat nevedia a len tu parazituju? :D Este ani migranti z Afriky tu nechcu ostat a utekaju odtialto prec.
Keby to boli nepracujuci bezdomovci, tak su ako komunisti a nacisti, proti EU. :D PLeties si parazitov s pracujucimi. :D TEn co pracuje, nie je ani komunista ani nacista, ale cloveko platiaci dane. :D
SmradoSmer sa pospinil sam. :D FIcovimi klamstvami, videami z Bodorovej chaty, ci s hrkutanim s v Gorile. :D Rozkradanim verejneho rozpoctu a penazi. Ci klamstvami a fabulaciami o americkych agentoch, pricom Smeraci nakupili americke lietadla a vrtulniky.
Mainstream a Sorosa vyuzivate len na to, aby ste sa mali na koho vyhovorit, ked Vam niekto vycita VAse dlhe prsty a debilitu. :D Pred 4 rokmi si ani netusil, co ten pojem znamena a dnes si uz Smradosmeracky odbornik na cely svet. :D
MNa Slovensku je kopa prizivnikov, politikov, statnych uradnikov a roznych statnych firiem, povolani, ktore su doslova vytvorene na mieru. :D
Vsetko su to valstne volici Smeru a Republiky, ktori si takto ziskavaju hlasy. :D Vytvorit teple uradnicke miestecko, no a nech to platia z dani ludi, ktori musia aj realne pracovat a nie len sa prizivovat.
Ano, statny zamestnanec je vlastne politikom nominovany kamarat, tkory sa rovnako na ludoch prizivuje.
Mame pol miliona statnych zamestnancov. Pol miliona ludi pracuje kdesi v zahranici. A na Slovensku tak musi 1,5 miliona ludi, zivit ten zvysok 3 milionov. Asi preto to tu takto vyzera. A statny uradik este bude buzerovat toho cloveka z ktoreho zije.
Je zabavne, ked o sexualnych uchylkach tu pisu privrzenci moralneho Fica, tepleho Blahu. pripadne chlapcov z Republiky ktori si radi pohajluju v spolocnej virivke. :D
Odporúčame