https://www.mojevideo.sk/video/3d07e/fico_kl…
Ja som ho vsak videl na YT. .D Toto som len nasiel na Googli. :D Fico si tam riadne dava. TUpsieho parazita a cigana som fakt este nevidel. :D
https://www.mojevideo.sk/video/3d07e/fico_kl…
Ja som ho vsak videl na YT. .D Toto som len nasiel na Googli. :D Fico si tam riadne dava. TUpsieho parazita a cigana som fakt este nevidel. :D
No evidentne je medzi Tebou a nim ten najvacsi rozdiel prave v mysleni. :D SMeraci totiz myslenia nie su schopni, zato vymyslanie VAm ide. :D
FIco sa nechyta? :D Najvacsi zlodej, defraudant a parazit na Slovensku sa nechyta? :D Ved Fico uz prekonal aj svojho ucitela Meciara. Neviem ci na Slovensku existuje niekto kto zneuzival svoju moc viac ako Fico. :D
Ozaj, neodsudil nahodou Kisku kokainovy sudca? :D Bezuhonny parazit, ktory v zivote nic nerobil, len od syna vyvazal zbran s kokainom, pricom ked ho chytili policajti, tak si vybavil u kamarata, ze skutok sa nestal? :D Kisku nemusim, preto mi je smiesno ako sa Smeraci zrazu vyhovaate "Lebo KISKA". :D
:D To je to najzabavnejsie. FIcosmrad robi neprisposobivym socialne balicky, ale oni budu volit niekoho inteho? :D TO mas vo svojom svete viac takych paradoxov? :D
Neobvinili Mazureka nahodou z toho, ze mal rasisiticke narazky na romov, ktori zneuzivaju socialny system, ktory FIcko postavil? :D TO Vam trollom nevadi, ze rychlo zabudate na fakty ktore Vam nepasuju?
Kazdy kto zije z dani inych, ako napriklad nepracujuci romovia, urcite volili Fica. :D
Dole som sa dozvedel od kratkejnohy, ze vraj statni uradnici = paraziti z dani neziju, ale ich dokonca nejakym zazrakom platia. :D No fakt by ma zaujimalo, kolko dani zaplatil taky BLaha v celom svojom zivote. :D Dufam, ze je to viac, ako som zaplatil ja za jeden mesiac. :D
VIdim, ze statnym uradnikom uz odletela nielen inteligencia kdesi prec, ale ich ego a tupost narastla do nevidanych rozmerov. :D Statny uradnik, ktori neparazituje, kto takeho v zivote videl? :D
Mimochodom, vidim ze ten inteligent ako ja, dokaze polahky vytocit trolla a parazita tvojho rangu. :D Ale som dobry, ze Ta nielen zivim, ale este aj vytacam, ze?! :D
??? Jasne, ze Statni urdnici a paraziti neplatia dane. :D Ak niekto z dani zije a parazituje na nich, asi tazko ich moze platit. :D AKo statny uradnik a parazit by si to mal vediet. Nic totiz nevyrobis, ziadnu sluzbu neponukas, len parazitujes a rizivujes sa. Pricom ako statny uradnik stazujes zivot pracujucim ludom. :D
Ano, statny uradnik dane nikdy neplatil. :D Je to to iste, ako keby pasomnica niekoho krmila. :D Vy ste len a obtiaz, je Vas plno a bez Vas a Vasich teplytch miestecok, by mala Bratislava zamestnanost asi taku ako Rimavska Sobota. :D
Je zabavne, ked zabudeni SMeraci idu komentovat niekoho cudzie myslenie, pricom maju problemy s tym svojim vlastnym. :D Zazil som volicov SMeru, ktori ma zacali urazat, ze nechapu ako je mozne, ze mam take vzdelanie a nevolim Fica. :D Ja som sa strasne zasmial, kedze su to ludia ktori nemaju ani strednu skolu. VOlici FIca totiz inteligenciou nesmu oplyvat, inak by uz volicmi SMeru neboli. :D
Uz je tu stvrty krat. :D Ma sice stale menej a menej, kedze mu vymiera volicska zakladna. :D Ale stale je tupych volicov Smeru evidentne dost. :D Keby totiz chodili do prace, asi by nikdy volicmi Smeru neboli.
FIcosmradik rad vytiera kocura. :D Akurat ze nie Svetlanke. :D JE zabavne, ako doteraz FIco okadil sam seba, pricom jeho milovanici a volici maju dementny pocit, ze okadil niekoho ineho .:D
VIdeo s tym, ako FIca vysmial jeden chlap na predvolebnom meetingu si videl? :D Najprv ho nahral, ako Fica vysmial, no a potom nahral FIca, ako si dofabuloval a dovymyslal, ze mu dava mokrou rukou po papuli. :D Zabavne, ze ten FIco robi rukami vsetko, len v zivote nepracoval. :D
GEnialny zlodej, mafian, klamar, defraudant a parazit. :D
Akurat, ze politici ktori nepracovali rovnako ako Ty, ani netusite ako funguje svet. :D Parazitovanie na ostatnych nie je pracou. :D
Takze na to aby si mohol niecomu nieco diktovat, co tu robis, by si mal aj nieco dokazat. :D A zatial si dokazal akurat svoje dezolatstvo. :D
Inak sa mi paci, ked dezolati nazyvaju niekoho bez mozgu a pritom sami ani netusite, co ten pojem znamena. :D Rovnako ako pojem praca, ci platenie dani. :D
Keby sme plakali, asi Vas SMeracikov tak nevytacame do ruzova. :D
VIdim, ze Putinovi dezolati sa aktivizuju aj tu. :D Kopka samozvanych odbornikov, ktori musia z tej mudrosti poberat invalidne dochodky, pkedze praca je pre nich podradna cinnost. :D
?????????? Ale ved sa k tejto ubohosti uz vyjadril Vas milovany plesaty Putinko. :D A samozrejme na vine je zase niekto iny. .D
TO Vam dezolatom uz hrabe riadne. :D Mimochodom, invazia Izraela do Palestiny je rovnaka ako invazia RuZZka na Ukrajinu. :D Ale to chce asi viac bodov IQ aby si to pochopil. :D
Fico to poskladal rekordne rychlo. :D Zlodeji, mafiani a paraziti sa totiz vedia rychlo zorganizovat. :D
Za nim stoja tak akurat dezolati a otom mecenasi od oligiarchie. :D
Nejako si pleties pojmy. :D On pisal o stranach, nie o vobach. :D Ak ceptujeme fakt, ze ste VY nepracujuci ludia prevolili tych, ktori dane platia a pracuju. Je to v demokracii bezne. Akceptujeme to. Ale zeby sme teraz museli Vas komunistov a neonacistov nazyvas demokratmi, tak to je asi divne. Mate teraz moznost sa prejavit. Len to skuste tak, aby ste nas zase nezadlzili, nedvihli dane, neokradli, nezdefraudovali a nerobili socialne balicky, ktore budu musiet zaplatit pracujuci, ale nic z nich mat nebudu. Je to take takze? Alebo prave preto su Smeraci v politike?
Mal 110 kauz a z toho 59 zastavil, pricom podal 12 zalob? To je spolu 71 kauz. A ten zvysok este akoze len "vysetroval"? (ako zamiest!) :D
Odporúčame