Fico ukázal migrantov vo Veľkom Krtíši, vládu viní z nečinnosti. PS hovorí o predvolebnom strašení ľudí
A co je tan najvacsi sarkazmus. :D Ked Vas ide poucovat o anglictine a nejakych vyjadreniach v anglictine troll, ktory nevie poriadne ani pouzit translator, ked uz chudak ani nevie po anglicky. :D Predpokladam, ze ked ma pred dvoma rokmi poucoval o tom, ako sa maju v skolskych triedach pouzivat namiesto osvetlenia ultrafialove lampy, sak deti sa na rakovinu koze tesia. Pripadne sa da dezinfikovat infraziaricom na miesto ohrievania, tak to bol tiez vsetko sarkazmus. :D