Dolu som sa dozvedel, ze nieje pravym Slovakom ten, co zivi tento stat a narod. Ale ten, ktory vsade dava slovensku vlajku! :D
Dolu som sa dozvedel, ze nieje pravym Slovakom ten, co zivi tento stat a narod. Ale ten, ktory vsade dava slovensku vlajku! :D
Problem je skor to, ze tu uz 20 rokov nikto nerobil nic preto, aby ludia nechodili do UK nosit kufre.
Ficove socialne balicky z penazi pracujucich nam naspat ludi zo zahranicia nevratoa. :D
Jasne, stary plesnivy dedo. :D Soros moze aj za to, ze Fiícinko nakupoval americke vrtulniky. Fico nehcel, ale Soros kohosi zaplatil, tak asi musel. :D
To nie je problem naroda, ale problem personalistiky vo firme kde si pracoval.
Casto je vo firmach ten problem, ze beru vsetko co pride. Nevedia ako sa kontaktovat na sikovnych ludi, pripadne nemaju zaujem riesit vhodnu formu motivacie uz pre tych, ktori u nich pracuju.
Riadiaci pracovnik by nemal razit princip "dejte mi lidi a ja to udelam".. :D
Potom je to otazka legality vstupu ludi z tej vojnovej zony. :D
Ja moj zlaty platim dane. :D Nie z nich zijem ako Ty. Takze pre tento stat robim daleko viac, ako Ty. :D
Pozeral som sa. Vidim tam cloveka, ktory plati dane a odvody. Zivi stat a TEBA v nom. :D
Prave preto som tak ironicky na neho reagoval. :D
Ja nic neobhajujem. Len Vam nastavujem zrkadlo. :D
Viete aky je rozdiel medzi migrantom na Slovensku a zmutovanym Slovenskym Kremlobotom, ktory presiel z fazy komunistu az na neonacZistu? :D
No, ze ten imigrant este nemusi byt parazit prizivujuci sa na Slovenskom state. :D
On by sa aj staral, ale bohuzial musi na Vas platit dane a odvody, aby ste neskapali na socialke od hladu. :D
A nieco o BILOGICAL RESERCH FACILITIS nedas? :D Podla Teba je to tottiz biolabak, ak ked ten nazov skor naznacuje, ze to nemas v hlave celkom v poriadku.
Ale to som zistil uz davno, ked si dezinfikoval infraziaricom. :D
Je zabavne, ked Ty troll ides nieco posudzovat v nazve. :D Z biolabakov na Ukrajine si urobil
BILOGICAL RESERCH FACILITIS.
Tak som sa uz davno nenasmal. Ale svoju kreaitivitu a sposob fabrikovat si dokazal najlepsie, ked si chcel svietit na deti v skolach utralfialovymi ziaricmi, noa triedy dezinfikovat infraziaricom. :D
Ty ides posudzovat porusovanie zakona? Ved na to nemas dostatok mentalnych predpokladov. :D
Clovece, Madari takto strazia hranice,. tak ako sa potom k nam Ti utecenci dostanu?
Oni sa musia cez Madarsko asi teleportovat. :D Alebo Vam Klemlobotom, komunistom a nacistom nikto neukazal mapu Europy? :D
Tak ako sa stat nestaral o migrantov v roku 2015-2016 a to ich bolo omnoho viac, tak sa nestara ani teraz. Len vtedy tomu nikto nerobil taku reklamu. Ficinko sa vtedy nebal o to, ze skonci v base, lebo si bol isty vitaztvom. Zadubenych ludi je totiz na Slovensku stale dost a medzi Smerakmi je to vlastane kazdy. :D
Alebo [platia odvody namiesto Suju, ktory so 100 000 sekerou na socialnej poistovni isel fotit migrantov. :D
Statu treba aj platit, aby sa mohol o nieco starat. To len komunisti a neonacisti maju dojem, ze peniaze padaju z neba. :D
Asi trebalo menej chliapat, mozno by si nenapisal tolko sprostosti o mladych. :D
Namiesto toho, aby si zachranoval eurpu a robil deti, chodives po krcmach, ale starat sa o decka radis inym. :D Keby Ti mladi chlai neostavali chranit domov, asi by sa Putinovia tak netriasli, ze si Ukrajinci zoberu svoju krajinu spat.
Zaujimave je aj to magorenie. :D Mlady clovek moze byt zmagoreny, ale stary tupec ktory veri hoaxom z facebooku uz je etalon mudrosti. :D Mozno by to chcelo, aby si menej halucinoval, viac pracoval a menej chliapal a chodil po tych krcmach. Asi by si potom nepisal take sprostosti. :D
Cize zapad moze za to, ze sa niekde hlusia dve skupiny ludi? :D Ti ludia su nesvojpravni?
To je zaujimave, za kolko veci moze zapad. Za Ficovu zlodejinu, Putinovu dementnost, aj za to ze tu komunisti privatizovali, ci za to ze tu mame plno parazitov. :D
Je krasne obvinovat kazdeho ineho, len nie seba zo svojich vlastnych chyb. :D Typicke pre komunistov, ci nacistov. :D
Ked sa ludia boja migrantov, naco nimi Ficko strasi? :D Pocas jeho hrozovlady ich tu bola kopa.
Odporúčame