Aha, takze biolabak uz nesluzi na skumanie, ale na vyrobu? :D Konecne TI to dochadza? :D Alebo len si musel upravit svoju halucinaciu a vymysly? :D
Aha, takze biolabak uz nesluzi na skumanie, ale na vyrobu? :D Konecne TI to dochadza? :D Alebo len si musel upravit svoju halucinaciu a vymysly? :D
https://pvpsas.sk/rozbory-vod/
Noze co tu skumaju? :D
Evidentne mas v pojmoch riadny chaos. :D
Biologicke vyskumen zariadnie nie jo bilolabak, ani biologicka zbran, ako tu prezentujes. :D Podobne, ako sa neda infraziaricom dezinfikovat. :D
Asi by to chcelo, aby si si nastudoval pojmy. :D
Kde si sa zdekoval? Stale cakam na BIOLABAKY. :D Alebo furt ich este hladas? :D
Hmmm, chudacik Mindracik01. Najprv zacal s Biolabakmi a teraz ani nevie co vlastne chcel. :D Najprv biolabaky, ktore nikto nepotvrdil, no a teraz dokonca pastuje jhlucinacie o tom, ze sa ich pytali na biologicke zbrane dokonca. :D Mindracikovi sa uz doplietol pojem RESEARCH s pojmom WEAPONS. :D Taka drobnost. :D
CHudacik Mindracik sa stratil v preklade. :D TEraz cuci nad translatorom a lame si hlavu, preco mu to nedava biolabaky, ked to tak chcel. :D
Strasne sa mi pacia tie Vase DOVETKY. :D Poznamenala Nilandova. :D
Inak je klamstvo, ze sa jej pytali na biologicke zbrane. :D O zbraniach v celom 2 hodinovom vypocuvani nebola ani rec. :D
JA SOM TO TOTIZ PRAVE KVOLI TOMU CELE POZERAL MILY TROLLIK. :D
Takze znova cakam.
Chcem od Teba pojmy ako BIOLOGICAL WEAPONS, alebo BIOLOGICAL LABORATORIES, alebo aspon BIOLABS. :D
Stale sa tymto pojmom ktore pouzivate akosi Nulandova a vsetci v Tvojich "dokazoch" vyhybaju- Cim to asi tak bude? Zeby Tvojou bujarou fantaziou? :D
Takze stale cakam. :D
TAkze ani slovko o BIOLABAKOCH. :D Daujem. :D
Inak o biologickych zbraniach je to uz len TVOJA HALUCINACIA. :D O zbraniach tam znova nikto nic nehovoril. :D KRASNE KLAMES. :D
Alebo kde su tom WEAPONS? :D
Chudaci Popradcania. :D Po Ukrajincoch su dalsi na rade v denacifikacii. :D Maju tam totiz biolabak podla poniektorych trollov. :D
https://pvpsas.sk/rozbory-vod/
toto je tiez biolabak? :D A tomu ver, ze tam maju kopu biologickeho materialu. :D
TAkze znova. Stale cakam. Chcem BIOLABORATORIA. Nie vyskumne zariadenie. Pisali ste o BIOLABAKOCH, nie o BIOVYSKUME. :D Asi by to chcelo svoju propagandisticku halucinaciu upravit, ked uz ani nerozumiete o com tam hovoria. :D
No taky odbornik ako si Ty by mohol poznat rozdiel medzi VYSKUMNYM ZARIADENIM a LABORATORIOM. :D Alebo to ani netusis? :D
Mna obvinujes z demagogie, ale Ty dokazes z vyskumu urobit labak? :D
Ty si aj dokonca myslel?! :D Len si si to nedokazal prelozit. :D Ty si iny odbornik.
Stale cakam. Nikde o BIOLABS, ani BIOLABORATORIES ani slovko. :D Cim to asi tak bude? :D Stratilo sa v preklade? :D
Nie su! :D Ale to by odbornik ako si Ty moholl tusit. :D Alebo nie? Predstav si, ze na Slovensku je takych laboratorii kopa. :D Tiez nas pridu denacifikovat? :D
ASi by to chcelo aby si sa naucil pojmy. :D Mozno by si potom nehalucinoval biolabaky. :D
Este aj ten prekladatel VK sa chudacik odmietol riadne podpisat. :D
Nikde o tom nehovori. :D Asi by si si to mal prelozit. :D Nie citat titilky, ktore robil Blaha. :D
NO cakam na ten Tvoj preklad. :D TItulku vo videu som si pre istotu ani neciral. :D Narozdiel od Teba totiz nepotrebujem trolli preklad z anglictiny. :D Tak cakam. Kde tam NUlandova potvrdila nejake americke biolabaky? :D
Ty si v roku 2012 este nezil? :D Alebo si vtedy tahal kacera, tak Ta nezaujimala politika tak ako dnes? :D
Stale cakam, kde sa v tom videu objavi pojem BIOLABS, alebo BIOLABORATORIES. :D Stratilo sa to v Blahovom preklade? :D
Nejak sa Vam trollom pokazil translator? :D Alebo uz ani netusis, co znamena biological research facilities? :D Take maju totiz bezne aj univerzity. :D
No rad by som vedel, kde sa tam vo videu hovori o biolabakoch. :D Strasne ma to zaujima! :D
PRedstav si, ze nikde sa tam biolabaky neposminali. :D Noze napis v ktorej minute hovori o BIOLABAKOCH. :D Velmi ma to zaujima. Uz viac ako rok hladam tie biolabaky vsade. :D
A jedine kde som ich nasiel su VASE HALUCINACIE! :D
Odporúčame