Kde zmizla lyžiarska hviezda? Američanka priznala vyšetrovanie. V hre je dopingové podozrenie
Všetko zle. Nie, nevie, laik o tom nemá ani šajn. Veľký omyl bežného človeka, že ak si pozrie čosi za 5 minút na wiki tak je "doma". Chce to dlhé roky makačky.
Mimochodom, termín "nemoc" nie je slovenský, ale český (teda nespisovný). To, čo som použil ja...používam celý život. Nie "diagnóza", to je ďalšia slovenská sprostosť. Dg. je pracovné označenie choroby a nelieči sa. Liečime chorobu, ešte lepšie človeka.
Neviem, čo si vlastne chcel. Ja nepôjdem pokrývať strechu, ani nebudem opravovať obuv. Laik nevie povedať o kortikoidoch ani jednu vetu, ktorá by u mňa obstála na skúške. To je ale OK ak nefušuje do medicíny. A molekulárna biológia...z nej som si kedysi dávno robil doktorát, potreboval som ho iba na urýchlenie kariérneho postupu. Napriek tomu, že ho mám...považujem sa v nej za úplného laika. Nerobím to, nepokračoval som vo vzdelávaní v danej oblasti. A nefušujem do nej.