Nie je dôležité, či zhíčkaní alebo zhýčkaní. Je to zbytočne komplikovaný systém a ľudia na to jednoducho kašlú. Moja žena napr. uvýva plastové poháriky a tégliky ako taký maňo.
Potom tam ktosi nahádže čo sa mu zachce...a na čo bolo dobré snaženie?
Ľudia na to nedorástli. Mám suseda, ktorý kontajner na papier naplní prvý deň po odvoze. Kartónové krabice sa neunúva zmenšiť, rozšliapať, roztrhať. Potom 2 mesiace luft. Niet kam.


