Vážne? Tak o sebe už písať nemienim, sme anonymné virtuálne postavičky. Iný zmysel daný čiarkou som samozrejme pochopil v zlomku sekundy. Extrémom som nazval to, že čiarka málokedy mení význam výroku tak, ako je v tomto prípade. Ak vôbec niekedy. Sú jazyky, ktoré sa zaobídu aj bez interpunkcie.
Vidím tu odborníčku na jazyky (myslím to vážne, úprimne)...s tou si to môžeš rozdať na túto tému. A keď ju už spomínam...(už sa nebavíme)...tak k dopingu sa prihlásila spústa československých športovcov aktívnych v rokoch 70-80. NDR azda ani netreba spomínať.


